Juodasis gintaras ir TOP 5 geidžiamiausi papuošalai

Juodasis gintaras

Moteriški papuošalai yra neatsiejama stilingos moters įvaizdžio detalė. Tačiau šį kartą ne apie besikeičiančias madas, naujoves, kokios formos ir spalvos madingos šį sezoną, o apie amžinai stilingą spalvą JUODĄ ir šios spalvos papuošalus, tapusius klasika. Mados keičiasi, o klasika yra klasika ir ji išlieka visada. Jo didenybė juodasis gintaras – daug kam nežinoma įprasto gintaro “išraiška”, tuo tarpu papuošalai iš šio mineralo ypač vertinami tiek kasdieniame, tiek ir vakariniame stiliuje.

Juodo gintaro apyrankės ar juodo gintaro karoliai – ypač patiks toms, kurios besirinkdamos papuošalus bijo prašauti, nelabai pasitiki savimi derindamos papuošalus su “outfitu”. Žemiau – TOP 5 juodojo gintaro papuošalai, su kuriais visada jausitės pasirinkusios teisingai.

 

I. Juodo gintaro apyrankė su asmeniniu graviravimu

 

Juodo gintaro apyrankė su asmeniniu graviravimuPapuošalas, kuriame juodasis gintaras drauge su aukso ar sidabro detale sudaro ypatingą derinį.

Klasikinė juodų, gintarinių rutuliukų apyrankė, kuri derės prie bet kokio stiliaus aprangos. Kartu pasirinkta sidabro ar aukso spalvos detalė – subtiliai pabrėš visą apyrankės grožį.

Tam, kad dar labiau pabrėžti detalės grožį, bei suasmeninti papuošalą, galite pasirinkite graviravimą. Susikurkite ypatingą asmeninį papuošalą, kuris primins apie svarbų gyvenimo įvykį, datą ar brangaus žmogaus vardą. Įamžinkite tai kas jums svarbu, o drauge dėvėkite ar padovanokite papuošalą, kuris bus vienetinis.

 

II. Juodasis gintaras ir papuošalai vaikams. Juodo gintaro karoliai

 

Juodo gintaro karoliaiTOP numeris 2 – juodo gintaro karoliai vaikams. Nors didžiausias dėmesys yra skiriamas dailiosios lyties atstovių papuošalams, tačiau negalime pamiršti ir mūsų mažųjų stileivų.

Vientisas mamos ir atžalos stilius bei atsikartojančios detalės – stilius, kuriam neatsispiria šiuolaikinės mamos. Ir ne veltui, mineralas, pasižymintis naudingosiomis savybėmis ne tik mylimas tėvų, kaip atžalai naudingas pasirinkimas, bet ir stiliaus detalė, mažajam žmogučiui suteikianti galimybę pasipuošti, kaip tai daro tėtis ir mama.

Sukurkite vientisą šeimos stilių, o pasirinkdami papuošalą su graviravimu, dar ir visiškai asmeninį papuošalą savo mažyliui. Graviruotė – jūsų fantazijai: pirmoji vardo raidė, apsauga nuo piktos akies, svarbi data ar mėgstamas simbolis.

 

III. Juodo gintaro karoliai su medalionu G-AMBER TIMELESS

 

Juodo gintaro karoliai
Šis juodo gintaro rutuliukų vėrinys nepalieka abejingu nei vieno!

Tobulo dizaino, juodojo gintaro kaklo vėrinys su paauksuotu medalionu – klasika susijungusi su modernizmu. Šių metų turbūt pats populiariausias papuošalas, kuriam nereikia jokių papildomų detalių, nes jis taps pagrindiniu akcentu jūsų įvaizdyje ir leis jums jaustis išskirtinai ir be abejonės puošniai.

Juodasis gintaras ir aukso detalė, derinys, kuris visada atrodys skoningai ir elegantiškai.

 

IV. Grandinėlė su juodo gintaro pakabuku G-AMBER TIMELESS

 

Grandinėlė su juodo gintaro pakabukuTobulas pasirinkimas moterims, kurios nemėgsta dažnai keitinėti papuošalų, įsimyli vieną ir ilgai jį nešioja, kuris dera tiek kasdienai, tiek darbinėje aplinkoje.

Minimalistinio stiliaus nerūdijančio plieno, aukso spalvos grandinėlė su juodojo gintaro pakabuku.

Papuošalas, kuris taps akcentu kiekvienam įvaizdžiui. Puikiai kartu dera su minimalistiniais auskarais burbuliukais, apie kuriuos skaitykite žemiau.

 

V. Juodo blizgaus gintaro auskarai G-AMBER SHINE

 

Juodo gintaro auskaraiApie šiuos minimalistinius gintarinius auskarus burbuliukus, turbūt nereikia daugžodžiauti. Tai visiška klasika, patogumas, derantys visur ir visada, o svarbu skoninga ir stilinga. Moterys kurios renkasi šiuos auskarus:

  • Mėgstančios minimalistinį stilių,
  • Negalinčios nešioti sunkių, sveriančių auskarų, kurie ištempia ausies spenelį,
  • Nemėgstančios ir neturinčios laiko kasdien keisti papuošalus, tačiau norinčios atrodyt stilingai,
  • Moterys, kurias įpareigoja darbinė aplinka, pagal etiketą renkasi subtilius akį nerėžiančius auskarus.

Juodo blizgaus gintaro auskarai – “G-AMBER SHINE”

Juodą spalvą besirenkančios moterys dažnai siekia sukurti elegancijos, rafinuotumo ir pasitikėjimo savimi įspūdį. Juodos spalvos papuošalai nereikalauja didelio derinimo. O tai tikrai palengvina gyvenimą, skubančioms, užsiėmusioms moterims.

G – AMBER produktų kataloge rasite platų juodojo gintaro papuošalų pasirinkimą, netik sau, bet ir savo artimiesiems. “G-AMBER” gintariniai papuošalai sukurti apjungiant tai, kas geriausia iš gamtos su šiuolaikinėmis technologijomis, taip sukuriant išskirtinius gintarinius papuošalus, kurie verti jūsų dėmesio. Nepraleiskite progos užsukti ir įsigyti SAVO papuošalo!

-41%
Nuo 108.90Nemokamas pristatymas
-40%
-33%

Nerūdijančio plieno papuošalai

Grandinėlė su juodu gintaru – ”TIMELESS”

32.90€ 22.00
G-Amber