Apie mus

Aš Guoda. Esu G-AMBER įkūrėja. Ir turiu svajonę. Svajonę prikelti gintarą naujam gyvenimui. Parodyti žmonėms kaip galima atrasti gintarinius papuošalus iš naujo. Matyti juos kaip autentiškus ir stilingus, o ne “tik močiutėms” tinkančius. Šios svajonės siekiu nuo 2017 metų . Ir sieksiu toliau.

Daugiau nei pusę savo gyvenimo dirbu su gintaru. Nuo pat vaikystės turiu ypatingą ryšį su šiuo nepaprastu mineralu, kadangi mano tėtis yra ilgametis gintaro meistras. Taigi, G-AMBER papuošalai yra kuriami pasitelkiant daugiau nei 20 metų patirtį gintaro dirbinių gamyboje.

Labiausiai savo darbe vertinu aukštą naudojamų medžiagų kokybę bei kruopštumą gamybos procese. Kiekvienas G-AMBER produktas gaminamas su didele meile ir atsakomybe. G-Amber: stilingi gintariniai papuošalai ir gintaro dirbiniai Jums.

Ačiū Jums, kad leidžiate man įgyvendinti savo viziją ir svajonę paversti realybe!

Su Meile, Guoda

Šeimos verslas su 20 metų patirtimi

Rankų darbo papuošalai ir gintaro dirbiniai – autentiška dvasia, stilinga forma

G-AMBER kuriami papuošalai iš gintaro, graviruoti papuošalai bei kiti gintaro gaminiai orientuoti į šiuolaikinį žmogų, kuriam ne tik svarbu tai, kas vertinga, autentiška, bet ir stiliaus bei estetikos, o neretai ir unikalumo pojūtis.

Aukšta medžiagų kokybė, išskirtiniai dizaino sprendimai, šiuolaikinės apdirbimo technologijos bei kruopštumas gamybos procese lemia, jog visiems įprastas geltonas gintaras, rečiau atpažįstamas juodas gintaras ar išskirtinis baltas gintaras virsta mylimiausiais aksesuarais sau bei artimiausiems.