5 stiliaus idėjos šaltajam sezonui: gintariniai papuošalai

Stiliaus idėjos: G-Amber

Vasara, kad ir kokia ji būtų žavinga, turi savybę praskrieti ir įnešti iššūkių kasdieniame stiliuje, derinant vis daugiau ne tik puošnių ir stilingų, bet ir šiltų drabužių, o prie jų ir mėgiamus aksesuarus bei papuošalus. Šaltuoju laikotarpiu mes keičiame visą savo garderobą, pradedame dairytis naujos stiliaus idėjos ir įdomių pavyzdžių deriniams. Šiltus, dideli, jaukūs megztiniai, šalikai ir – papuošalai.

Kaip šaltuoju sezonu atrodyti stilingai ir prie pasirinktos aprangos derinti gintarinius papuošalus? 5 stiliaus idėjos žemiau.

 

Idėja nr. 1. Rudens stilius, megztiniai aukštu kaklu ir papuošalai

 

Megztinis aukštu kaklu yra itin populiarus rūbas šaltuoju laikotarpiu. Jeigu mėgstate nešioti šio tipo megztinius, prie jų ypač gražiai derės ilgesnės grandinėlės su pakabuku ar gintariniai karoliai. Tinka smulkios ir stambios grandinėlės. Norisi kažko daugiau išskirtinio? Ilgi kabantys auskarai ypač derės prie megztinio aukštu kaklu ir sukurs išskirtinį įvaizdį.

Patarimas: užsidėkite savo mėgstamiausią grandinėlę, ir juodus gintarinius auskarus iš “G-AMBER Timeless” kolekcijos, šis derinys atrodys puikiai!

Idėja nr. 2. Ploni megztiniai ir stiliaus idėjos papuošalams

 

Juodasis gintaras

Ploni megztiniai. Su šiuo rūbu nebijokite eksperimentuoti. Ypač derės keleto grandinėlių su gintaro pakabuku derinys. Savo mėgstamas grandinėles nebijokite sluoksniuoti, nešiokite jas skirtingų dydžių, spalvų ir ilgių. Šis derinys neabejotinai pagyvins ir sukurs unikalią išvaizdą jūsų aprangai.

Jei esate plonų, lengvų megztinių mėgėjos, juodo gintaro vėrinys su medalionu – bus ypač deranti stiliaus detalė. Beje tokį vėrinį taip pat galima sluoksniuoti su kitomis grandinėlėmis. Šis nuostabus medaliono vėrinys yra klasika, nes tinka įvairiomis progomis ir prie bet kokios aprangos.

 

Idėja nr. 3. Rudens stilius ir papuošalas, derantis prie bet kokio rūbo

 

Balto gintaro auskarai – “G-AMBER ROYAL”

Gintariniai auskarai vinelės su baltuoju gintaru. Šie auskarai yra visų pamėgtas aksesuaras. Tai nuostabus papuošalas tinkantis nešioti visus metus, bet labiausiai tinka rudens sezonu. Kodėl? Nes tinkamai dera prie bet kokio rūbo, o užsidėjus mėgstamą skarelę, šaliką ar paltą šie gintariniai auskarai neužsikabins ir neužklius už rūbų.

Gintariniai auskarai

 

 

Idėja nr. 4. Gintarinė apyrankė – kiekvienam stiliui praturtinti

 

Papuošalai iš gintaro

Jūsų TOP papuošalas apyrankė? Tuomet nereikės ieškoti rudens stiliaus idėjos toli – tiesiog nebijokite rudenį jas sluoksniuoti! Kaip ir su grandinėlėmis, taip ir su gintarinėmis apyrankėmis, nebijoti sluoksniuoti ir eksperimentuoti. Būkite kūrybingos ir nešiokite savo mėgstamiausias apyrankes su kitomis, kurios yra skirtingų dydžių ir spalvų. Ypač puikus derinys baltojo ir juodojo gintaro apyrankės sudėtos kartu, kurios taip pat dera ir prie pasirinkto laikrodžio.

Patarimas, jei dėvite storą megztinį, šiuo atveju siūlyčiau sluoksniuoti keletą apyrankių arba užsidėti vieną stambią gintarinę apyrankę. Kodėl? Nes plonos apyrankės bus užslėptos po šiltu megztiniu ir neliks pastebėtos.

Gintaro apyrankės moterims

 

Idėja nr. 5. Stiliaus idėjos mažose detalėse

 

Akinių virvelė su juodu gintaru – “G-AMBER Summer”

Akinių, kaukės, skrybėlės virvelė ir kaklo papuošalas su juoduoju gintaru. Šis aksesuaras ypač tinkantis rudens sezonui puikiai dera prie palto, prie skrybėlės, veido kaukės, saulės akinių ir prie mėgstamos palaidinės. Kodėl prie palaidinės? Nes ši virvelė yra 75 cm ilgio ir kurią galima paversti į gražų ir elegantišką vėrinį.

Jei norite atrodyti stilingai šį rudenį, tuomet turite neatsilikti nuo visų naujausių gintarinių papuošalų ir aksesuarų tendencijų. Tai nereiškia, jog jums reikia nešioti tik tai kas “madinga”, būtinai atsižvelkite į savo norus.

Akinių grandinėlės

 

Atvėsę orai, kviečiantys eksperimentuoti su daugiau drabužių, puiki proga eksperimentuoti ir su įvairiais papuošalais. Gintariniai papuošalai – ne tik stilinga aprangos detalė, bet ir aksesuaras, savo sudėtimi tiesiogine prasme – šildantis mus. Belieka prieš įsigyjant bet kokį aksesuarą ar papuošalą atkreipti dėmesį į tai, ar šis daiktas papildys jūsų norimą įvaizdį ir ar derės prie pasirinkto aprangos derinio.

G-Amber