Auskarai ir veido forma: kaip pasirinkti sau tinkamus auskarus?

Sidabriniai auskarai

Auskarai, ar tai būtų minimalistinis, subtilus, ar akcentinis ir net proginis pasirinkimas – puikiai pagyvina pasirinktą aprangos stilių, išvaizdą ir padeda atrodyti stilingai bei išskirtinai vos vienos mažos detalės pagalba. Tinkamai parinktas papuošalas taip pat turi galią išryškinti ir geriausias jūsų veido formos savybes. Būtent dėl šios priežasties svarbu pasirinkti tokius auskarus, kurie papildytų natūralų grožį, o ne atvirkščiai, jį užgožtų. Žinojimas, kokie papuošalai tinka jūsų veido formai ir kokių reikėtų vengti – labai svarbus. Vos keletas taisyklių ir dėvėdama auskarus jausitės ir atrodysite nuostabiai, kartu subtiliai pabrėšite ir pasirinktą aprangos stilių.

Kokius auskarus rinktis pagal veido formą? Žemiau mes apibūdinome 6 skirtingas veido formas ir kokie pasirinkimai konkrečiai veido formai dera labiausiai.

 

1. Ovalo veido forma ir jai tinkamiausi auskarai

 

Auskarai su gintaru

Jei jūsų veidas ovalus – galime jus pasveikinti! Būtent ši veido forma yra laikoma geidžiamiausia, kodėl? Nes ji yra labai universali, tokiam veido formos savininkei labai lengva pritaikyti daugumą papuošalų.

Ovalo formos veido savininkės gali drąsiai puoštis įvairaus stiliaus auskarais. Galima drąsiai pasitelkti savo vaizduotę ir išbandyti vis kažką naujo. Šiai veido formai ypač dera apvalūs, apskritimo ar lašo formos auskariukai, taip pat pasirinkimai su akmenimis, pavyzdžiui, gintaro auskarai.

Patarimas: stenkitės vengti ilgų ir plonų auskarų, kurie vizualiai ištemps jūsų veidą.

2. Pailga veido forma

 

Jei turite ilgesnę, pailgą veido formą, rinkitės auskarus “vineles”, auskarus su lašeliu, rinkeles ar kvadrato formos auskarus. Norint praturtinti stilių ir suteikti daugiau elegantiško subtilumo – ypač derės auskarai su gintaru. Tokio tipo papuošalai padės jūsų veidui atrodyti ovalesniu ir suteiks daugiau apimties ties skruostais.

Patarimas: vengti ilgų, plonų auskarų, kurie jūsų ilgesnio veido formai gali suteikti papildomo ilgio.

3. Kvadrato ir stačiakampio veido formos

 

Gintariniai papuošalai

Kvadrato formos veidas pasižymi gražia ir stipria žandikaulio linija, todėl rinkitės auskarus, kurie sušvelnins natūralius veido kampus bei padės išlyginti ir pabrėžti jūsų veido formą.

Su vidutinio ilgio ar ilgais auskarais jūs atrodysite nuostabiai. Puikiai atrodysite su lašo formos, ilgais, didelėmis rinkelėmis, daugiasluoksniais bei minimalistiniais auskarais.

Patarimas: venkite kvadratinių ar grubios formos auskarų. Labai svarbu išlikti moteriškai.

 

4. Širdelės formos veidas

 

Tokio veido savininkės turėtų pasirinkti auskarus, kurie subalansuotų veidą, nukreiptų dėmesį į akis, skruostus ar žandikaulio liniją.

Tinkamai priderinti papuošalai padės labiau išryškinti ir papildyti širdelės veido formą. Šio tipo veidui savininkės gražiai atrodys pasipuošusios apačioje kabančiais auskarais, taip pat su auskarais su išlenkimais arba lašelio formos. Taip pat galite ir eksperimentuoti pasirinkus rombo formos auskarus, kurie suteiks veidui išskirtinį žavesį.

Patarimas: miniatiūrinės rinkelės ir auskariukai – vinelės – nepatartini pasirinkimai šiai veido formai.

5. Apvali veido forma

 

Jei turite apvalų veidą – papuošalų pagalba derėtų jį padaryti vizualiai ilgesnį, o veidą simetriškesnį. Kabantys auskariukai ir ilgi kabliukai jums atrodys nepakartojamai! Taip pat rinkitės kvadrato, stačiakampio, ovalų formos auskarus, kurie padės vizualiai pailginti jūsų veidą.

Patarimas: venkite didelių, auskarų “rinkių”, nes jie padarys veidą dar apvalesniu.

 

6. Deimantinė arba rombo veido forma

 

Jei jūsų veido forma yra deimantas, tuomet esate toks retas kaip brangakmenis! Jūsų veidas yra linkęs siaurėti tiek prie plaukų linijos, tiek nuo smakro, o akys yra plačiausia veido dalis.

Šio veido tipui siūloma nešioti juodo gintaro auskarus vineles, nes jos dailiai priglunda prie ausies. Tinka ir gintariniai auskarai, kurių plotis yra didesnis nei ilgis bei sukuria daugiau apimties apačioje ties smakru, pvz. auskarai lašeliai.

Patarimas: venkite auskarų kurie platesni viršuje ir pradedantys siaurėti nuo vidurio į apačia.

Kiekviena moteris nori atrodyti žavingai, patraukliai ir jaustis puikiai. Todėl svarbu išsirinkti tinkamus aksesuarus bei papuošalus, kurie išryškins gražiausias jūsų veido linijas bei privers atrodyti dar moteriškesnei.

Papuošalai – ne tik puošia, jie subtiliai papildo ir išryškina moters stilių, veido bruožus, asmenines savybes ir net charakterį. Papuošalų pagalba galime spinduliuoti tam tikrą nuotaiką, pasitikėjimą savimi, o teisingai juos pasirinkus – subtiliai užmaskuoti ir, atvirkščiai, išryškinti veido formų privalumus ir stipriuosius bruožus.

G-Amber asortimente – platus pasirinkimas įvairaus stiliaus auskarų bei kitų papuošalų, kurie savo plačia stilistikos palete papildys tiek kasdienį, minimalistinį, tiek proginį ir išskirtinį prabangų aprangos stilius bei, žinoma, savąjį papuošalą atras kiekviena, nepriklausomai nuo turimos veido formos.

G-Amber