Valentino dienos dovanos jam ir jai

Valentino dienos dovanos jam ir jai

 

Valentino diena – dar viena galimybė atšvęsti kartu susipažinimą, pasidžiaugti vienas kitu ir parodyti ypatingą dėmesį. Geriausia dovana antrai pusei yra ta, kuri turi reikšmę ir gali būti pripildyta malonių prisiminimų. Pirmas bučinys, pirma kelionė kartu, aplankytos vietos, filmai, muziejai ar rungtynės. Viskas, ką kartu mėgstate veikti ir, ką gera prisiminti. 

Kas tai galėtų būti? Dovanų idėjos žemiau, kaip ir idėjos, kaip įteikti dovaną, kad ne tik pati dovana, bet ir pats veiksmas įsimintų ilgam!

 

Dovana antrai pusei: nuotraukų albumas

 

Tęsiant mintį apie prisiminimus ir nuostabias akimirkas drauge, ar gali būti tam geresnė proga nei Valentino diena? Nuotraukų albumas gali būti puiki idėja tiek ieškančiam dovanos merginai, tiek ieškančiai dovanos vaikinui. Skamba per paprastai? Pridėkite šiek tiek kūrybiškumo ir emocijos!

Albumas, kuriame atsirastų ne tik užfiksuotos svarbios akimirkos nuotraukose, bet ir atvirukas iš jau aplankytų vietų, kino bilietai iš filmo, kur nerealiai gerai praleidote laiką, kitų jums reikšmingų įvykių įrodymai su komentarais ar jūsų pieštomis iliustracijomis – dovana antrai pusei, kuri paliks neišdildomą įspūdį ilgam. Nebijokite būti paprasti, gal net lengvai sarkastiški, drąsūs ir, svarbiausia, nuoširdūs. Būtent pastangos ir nuoširdumas bet kurią dovaną padaro ypatinga. 

Valentino diena – tai ne tik apie dovanas, kuriomis išreiškiame meilę ir rūpestį, tai apie brangiausias akimirkas praleistas kartu, prisiminimus ir laiką bei dėmesį antrajai pusei. Kodėl gi nesudėjus šia proga įsimintiniausių įvykių ir momentų rinkinio?

 

Valentino dienos dovanos jam ir jai

 

Norėtųsi dovanos Valentino dienos proga, kuri būtų abiem, apie laiką kartu? Jūsų idėjų bankui:

  • Trumpa išvyka prie jūros ar į namelį ant ežero kranto, kur būsite tik jūs ir gamtos apsuptis, o gal net romantiškas savaitgalis Paryžiuje, Romoje ar Barselonoje?
  • Bilietai į operą, spektaklį, kino premjerą ar mėgstamas sporto varžybas. Prieš įsigyjant tereikia stebėti užuominas, kas antrajai pusei būtų įdomiausia. 
  • Ypatinga vakarienė namuose, mieste, mėgstamame restorane ar restorane, kuris jūsų draugystei turi ypatingą reikšmę (prisiminimai!). Nuostabus būdas visai kitoje šviesoje atrasti ne tik jau žinomus skonius, bet ir vienas kitą. 

Mažos staigmenos išvykus taip pat sukuria neišdildomą įspūdį: šampano taurė viešbučio kambaryje ar romantiškas pasivaikščiojimas po spektaklio senamiestyje yra būtent tai, kas be jokios abejonės praskaidrins dieną.

 

Dovana antrai pusei, kuri primins apie jus kiekvieną dieną

 

Grandinėlės moterims

Kaip manote, kas tai? Dažniausias vyrų spėjimas ir taikinys su maža tikimybe prašauti – kvepalai, papuošalai. Ir jie velniškai teisūs! Artumo ir išskirtinumo papuošalams suteikia asmeninis graviravimas, tad verta skirti laiko ir išrinkti tuos žodžius ar simbolius, kurie Jūsų mylimąjį lydės kiekvieną dieną. 

Graviruoti papuošalai – dovanos idėja, kuri visuomet bus sutikta ypač šiltai. Papuošalų graviravimo pasirinkimo skaičius nesibaigiantis. Jūsų antra pusė nemėgsta puoštis papuošalais? 

Raktų pakabukaiIšgraviruokite raktų pakabuką, veidrodėlį, šaukštelį kavai ar kitą aksesuarą, kuris svarbus antrosios pusės kasdienybėje. G-Amber graviruojami gintaro dirbiniai, gintaro papuošalai, sidabriniai papuošalai bei kiti aksesuarai – iškart dailiai supakuojami į stilingą juodą dovanų dėžutę, tad Jums reikės tik ją įteikti. Norite pridėti daugiau savęs? Galite papuošti miela žinute ar saldumynu artimam žmogui. 

Tiesa, įsidėmėkite, kad graviruotų dovanų gamyba dažniausiai užtrunka kiek ilgiau, tad dovanų paieškos neatidėkite paskutinei minutei. Juk niekas nenori papildomo streso, ar ne?



Nerūdijančio plieno papuošalai

Pakabukas su graviravimu- “SPARKLE & SHINE”

Nuo 28.90
TOP 5
TOP 5

Valentinos dienos dovanos, kurios „kalba“ itin garsiai

 

Valentino diena bet kokiu atveju siejasi su jausmais, o dovanos yra puikus būdas parodyti tai, ką žodžiais ištarti ne visuomet lengva. Žinoma, papuošalai yra vienas iš populiariausių būdų išreikšti jausmus. Grandinėlės, apyrankės, žiedai ar pakabukai – visi jie tarsi neša savas „žinutes“. 

Išrinkti tobulą papuošalą ne visuomet lengva, todėl pirmenybę reikėtų teikti klasikiniam dizainui bei elegancijai. Būtent tokie yra papuošalai iš kolekcijos “QUEEN”

Papuošalai

Sakoma, kad apyrankės yra sėkmės simbolis. Tačiau per Valentino dieną vien sėkmės neužtenka, todėl norint įrodyti jausmus, verta pasirinkti ilgaamžiškumo simboliu laikomus sidabro arba nerūdijančio plieno papuošalus. Jie tarsi patys pasako, jog meilė yra amžina. Prabangos ir elegancijos pojūtį suteiks apyrankė „QUEEN“: galima rinktis iš auksinio arba sidabrinio atspalvio, tad apyrankę galima derinti prie skirtingo stiliaus. 

Vis dėlto, norint, kad dovana Valentino dienos proga merginai būtų tobula, reiks atkreipti dėmesį, kokius papuošalus ji renkasi kasdienai: sidabro ar aukso spalvos. Pagal tai ir reiktų rinktis dovaną. 

Žiedai taip pat yra nuostabi dovana šiai progai. Tačiau jei norite dovanoti žiedą, atidžiai suplanuokite, kaip jį įteiksite. Valentino diena yra viena iš populiariausių datų piršlyboms, tad jei nenorite nesusipratimų, pasiruoškite sveikinimą iš anksto, kad žiedo įteikimas būtų suprastas teisingas. Na o jei piršlybos ir yra tikslas – iš anksto pasiruošta kalba taip pat nepamaišys!

Nuo 340.90Nemokamas pristatymas
RIBOTAS KIEKIS!
213.90Nemokamas pristatymas
POPULIARU!
139.80Nemokamas pristatymas
TOP PREKĖ
92.00Nemokamas pristatymas
TOP PREKĖ
87.80Nemokamas pristatymas
TOP PREKĖ
87.80Nemokamas pristatymas
Atsparūs vandeniui💧
Nuo 127.00Nemokamas pristatymas

Valentino dienos dovanos jai, kurios sušildys širdį

 

Ar žinojote, kad klausimas – „ko norėtum dovanų?“ – yra laikomas blogų manierų ženklu? Etiketo ekspertai vienbalsiai teigia, kad tai ne tik parodo nepagarbą, bet ir gali sugadinti visą šventės nuotaiką. Tad jei tikrai nežinote, ką dovanoti, geriau rinktis „saugias“ dovanas – pavyzdžiui, grandinėlę. 

Grandinėlė gali tapti nuostabia Valentino dienos dovana jai – tai klasikinis pasirinkimas, kuris nuolatos bus šalia ir primins apie meilę. 

Kalėdinių dovanų idėjos

Vienas saugių pasirinkimų yra sidabrinė grandinėlė ir auskarai su gintaru “G-AMBER TIMELESS” – natūralaus gintaro prabanga ir sidabro tviskesys nepaliks abejingų. Galima rinktis iš šviesaus arba juodo gintaro papuošalų. Be to, šie minimalistiniai papuošalai pagaminti Lietuvoje ir turi gilią etninę reikšmę. 

Klasikos gerbėjoms taip pat labai patiks išskirtinės ir itin madingos grandinėlės su kryželiu iš „QUEEN“ kolekcijos – išraiškingas papuošalas pabrėš bet kurios savininkės stilių. 

Svarbiausia – papuošalai, padovanoti iš meilės, turi neįkainojamą vertę ir primena apie nuostabią dieną ne vienerius metus.

 

Valentino dienos dovanos jam – subtilumas ir kokybė

 

Valentino dienos dovanos vyrui paieškos gali virsti tikru galvos skausmu – atrodo tarsi jų gerokai mažiau nei moterims tinkančių dovanų. Tačiau pasirinkimų tikrai yra! 

  1. Tai gali būti kokybiškos sąsagos, pabrėžiančios vyro pomėgius: pavyzdžiui, mėgstantiems žvejybą patiks meškerės ar žuvies atvaizdas, o mėgstantiems keliauti – lėktuvo formos sąsagos. 
  2. Dovana Valentino dienos proga jam gali tapti šveicariškas peiliukas, vizitinių kortelių dėklas ar tiesiog diržas. Pagrindinis kriterijus – kokybė ir ilgaamžiškumas, todėl verta atkreipti dėmesį į tai, iš kokių medžiagų pagaminta dovana. Ir čia svarbiausia ne prekinis ženklas. 

3. Dovanos Valentino dienos proga gali būti ir sudėtinės. Viena iš puikiausių dovanų – laikas vienas kitam. Pabandykite suplanuoti visos dienos pramogas, kurios užsibaigs nakvyne jaukiame viešbutyje.

 

Įdomios dovanos Valentino dienai – patiks abiem

 

Įdomių dovanų viršūnėje jau ne vienerius metus išlieka derančios dovanos abiem, kurios sukuria bendrumo jausmą net kai esate toli vienas nuo kito. 

Tiek beieškančiam originalios dovanos merginai, tiek ir beieškančiai originalios dovanos vaikinui, kuris galbūt gana išrankus ar asmenybė, kurią nelengva nustebinti, tobulu dovanos pasirinkimu bus graviruotos apyrankės poroms.

Apyrankės poroms su zodiako ženklais, metinių ar kito svarbaus įvykio data, pirmosiomis vardų raidėmis, begalybės ženklu, arba vieta, kurioje susipažinote. Viena iš mažiau tradicinių idėjų – papuošale įamžinti mylimo žmogaus hobį. 

Pavyzdžiui, jūsų inicialai ir krepšinio kamuolys, sostų karų drakonas ar hario poterio atributika. Nėra nieko mielesnio kaip gauti dovaną iš žmogaus, kuri parodo, kaip puikiai jus pažįsta ir palaiko jūsų pasirinktuose hobiuose. 

Gintaro karoliukų apyrankės “G-AMBER MOMENTS” yra itin universali dovana – dizainas puikiai dera prie skirtingo stiliaus, todėl tiks kiekvienam. 

 

Dar kelios idėjos, kurios gali nustebinti: 

 

  1. Įvairūs stalo žaidimai gali skambėti kiek nuvalkiotai, tačiau būtent Valentino dienai galima paieškoti šio to išskirtinio – yra ne vienas žaidimas, kuris skirtas žaisti tik dviese. 
  2. Nutrinamos pasimatymų kortelės padės pagyvinti kasdienį gyvenimą visus metus. 
  3. Yra toks posakis – „dėl tavęs pasiekčiau žvaigždes“. Nors jų pasiekti gal ir nepavyks, tačiau pavadinti žvaigždę mylimojo vardu tikrai galima! 

 

Paslėpta dovana

 

Pats dovanos įteikimo procesas gali būti ne mažiau ypatingas ir įsimintinas,  nei pati dovana. Valentino diena – dieną apie dėmesį vienas kitam. Originalios dovanos įteikimo idėjos:

  1. Nupirkite skirtingas smulkesnes dovanas ir suslėpkite juos namuose, mašinoje, gamtoje ar net prekybos centro daiktų saugojimo spintelėje. Kiekviena dovana su savimi turėtų lengvai įveikiamą užuominą, kuri padėtų jūsų antrajai pusei rasti sekančią. Paskutinė dovana būtų pati pačiausia ir ją įteiktumėte jau tiesiai į rankas. Galėtumėt įtraukti net ir mėgstamos kavinės darbuotojus paprašydami, kad dovaną jums pasaugotų. 
  2. Vienas smagiausių variantų supirkti mėgstamiausius saldumynus ar užkandžius ir visur juos suslapstyti. Čia kaip pagal posakį – kelias į širdį veda per skrandį. Variantų ir galimybių šiuo atveju yra be galo daug!

 

Geriausia dovana antrai pusei?

 

Nesvarbu, kokį materialų daiktą bepasirinktumėte išreikšti savo meilę ir dėmesį, turbūt svarbiausia dalis yra ta, kad bet kuri dovana, kuri pareikalaus iš jūsų šiek tiek daugiau pastangų nei nueiti į parduotuvę, paimti daiktą ir sumokėti pinigus, neabejotinai nustebins ir pradžiugins antrąją pusę. Šiuo atveju svarbiausia yra dėmesys, o visa kita, tai detalės, kurias galime keisti.

G-Amber