Rankų darbo Kalėdinės dovanos: idėjos skoningai rankų darbo dovanai

Rankų darbo Kalėdinės dovanos

Rankų darbo Kalėdinės dovanos: idėjos skoningai rankų darbo dovanai

Su kiekviena likusia diena iki gražiausių metų švenčių – šventinė nuotaika tik didėja, tačiau kartu ir auga įtampa, jeigu dar ne visos dovanos išrinktos ir supakuotos šventiniam rytui. Idealią dovaną rasti sunku – juk kiekvienas nori dovanoti tai, kas paliečia širdį ir ilgam išlieka atsiminimuose. Už didžiausią jaukumą ir šilumą dažniausiai atsakingos – rankų darbo Kalėdinės dovanos.

Rankų darbo muilas, pagamintas iš natūralių medžiagų, rankų darbo Kalėdiniai žaisliukai, kaip gražus palinkėjimas besisvečiuojant, rankų darbo žvakės šventinių namų jaukumui, rankų darbo puodeliai žiemos rytams ir vakarams, rankų darbo šokoladas jaukiai saldžioms akimirkoms ir rankų darbo dovanų vienas dažniausių pasirinkimų – rankų darbo papuošalai su personalizuotais elementais ir linkėjimais.

 

Rankų darbo Kalėdinės dovanos:  papuošalai skirti jausmams išreikšti

3 taisyklės, kaip išrinkti papuošalą 

 

Kartais dovanos kalba garsiau nei žodžiai, todėl apgalvota dovana ar maža jos detalė gali tapti itin prasminga. Skirtingi papuošalai jau ne vienerius metus karaliauja populiariausių dovanų dešimtuke. Vis dėlto, išrinkti tinkamą papuošalą gali tapti tikru iššūkiu, jei nesivadovaujama pagrindinėmis taisyklėmis. 

Kalėdinių dovanų idėjos

PIRMOJI IR PATI SVARBIAUSIA TAISYKLĖ – dovanai tinkamiausi minimalistiniai papuošalai. Nesvarbu, ar tai rankų darbo auskarai, ar antikvarinis pakabukas – jie negali atrodyti iššaukiančiai. Tam idealiai tinka gaminiai iš kolekcijos “Timeless”. Tai elegantiški papuošalai, turintys subtilias užuominas: kryželį, lėktuvėlį, vaikučio figurėlę ar pirmąją vardo raidę. Pasitelkus šias užuominas nesunku atrasti tai, kas tiktų artimam žmogui. 

ČIA ATSIRANDA IR ANTROJI TAISYKLĖ – kiekvienas dovanojamas papuošalas turi būti pritaikyti konkrečiam žmogui. Vienas paprasčiausių būdų tai padaryti yra pasirinkti graviruojamus papuošalus. Tokiu būdu galima perduoti konkrečią žinutę ir net paprasčiausią dovaną paversti neįkainojama. 

 

Papuošalai moterims

Šiemet itin populiarūs įvairūs žiedų komplektai – pavyzdžiui, rankų darbo dovanos iš “Queen” kolekcijos. Dažniausiai derinami tradicinių formų ir dydžio žiedai kartu su itin blizgiais. Beje, psichologų teigimu, būtent dovanojamas žiedas pasąmonėje asocijuojasi su pasitikėjimu bei prisirišimu. 

 

TREČIOJI TAISYKLĖ – būtina išsirinkti kokybišką medžiagą, iš kurios pagaminti papuošalai. Jei pasirenkamas ne taurusis metalas, o, pavyzdžiui, plienas, būtina įsitikinti, kad jis nerūdijantis ir ilgaamžis.Laisvė pasirinkimui – stilius tapo neįpareigojantis

 

Neretai tenka išgirsti, kad paauksuoti žiedai tinka vyresnio amžiaus moterims, o sidabro spalvos papuošalus renkasi gerokai jaunesnės.  Be to, aukso ir sidabro vienu metu nešioti negalima, o gintariniai gaminiai – atgyvena. Visi šie teiginiai – klaidingi mitai


Sidabriniai papuošalaiGarsiausi pasaulio kūrėjai renkasi skirtingus tauriojo metalo atspalvius ir drąsiai juos maišo tarpusavyje. Vienintelė galiojanti taisyklė – papuošalai turi papildyti vienas kitą. Tai reiškia, kad išsirenkamas pagrindinis akcentas, kuris pabrėžiamas visame garderobe, o papildomų papuošalų paskirtis yra išryškinti pagrindinį. 

Jei vis tiek nedrąsu derinti auksą su sidabru, rekomenduojama rinktis skirtingo tipo papuošalus: pavyzdžiui, puikus derinys bus minimalistiniai auksuoti auskarai ir sidabriniai žiedai. Svarbiausia atsiminti – Kalėdinis laikotarpis idealiai tinka eksperimentams. 

Gintaro papuošalai

 

Gintaras ir gintaro papuošalai kasmet sulaukia vis daugiau susidomėjimo – naudojami ir natūralūs, ir presuoti akmenukai. Svarbiausia tai, kad gintaras nesensta, todėl jį galima naudoti bet kokiomis progomis ir bet kokiuose papuošaluose. Be to, teigiama, kad gintaras turi net ir gydomųjų savybių. 

Taigi, kad ir kas bus pasirinkta, rankų  darbo auskarai, grandinėlė ar žiedai – svarbiausia, kad papuošalas atskleistų individualumą ir pabrėžtų stilių. Būtent todėl rankomis gamintos dovanos Kalėdiniu laikotarpiu turi tapti pagrindiniu prioritetu: serijinė gamyba dažniausiai netenka jaukumo ir originalumo. 

 

Papuošalais džiaugiasi ne vien moterys

 

Gintariniai papuošalaiMitas yra ir tai, jog papuošalus galima dovanoti tik moterims. Vyrai taip pat nusipelnė būti palepinti! Gintariniai karoliai ir apyrankė su graviravimu “G- Amber Moments” gali tapti pačiu geriausiu pasirinkimu jaukiausioms metų šventėms. 

Kiekvienas papuošalas graviruojamas individualiai, todėl galima patiems pasirinkti norimus žodžius ar simbolius. Galima rinktis iš blizgių arba matinių juodų gintaro karoliukų. Svarbu ir tai, kad papuošalai yra minimalistinio stiliaus, todėl puikiai derės prie bet kokio stiliaus. 

Išskirtine dovana porai gali tapti ir apyrankių rinkiniai “Jam ir jai”. Rankų darbo apyrankės gaminamos pagal konkrečius išmatavimus, o subtili graviruojama detalė padengta auksu. Apyrankės supakuotos į puošnias “G- Amber” dėžutes, todėl nebereikės rūpintis papildomu įpakavimu. 

 

Rankų darbo Kalėdinės dovanos: eglutės puošmenos

 

Rankų darbo Kalėdiniai žaisliukai

Viena populiariausių Kalėdinių dovanų – rankų darbo Kalėdiniai eglutės žaisliukai, kurie atrodo ypač puošniai ir stilingai. Rankų darbo žaisliukai eglutei vadinami neįpareigojančia dovana: jie puikiai tinka verslo partnerių, kolegų dovanoms. 

Patys įstabiausi rankų darbo žaislai pagaminti iš natūralių, kokybiškų, gilią reikšmę turinčių medžiagų – ieškantiems būtent tokių, itin patiks “G – Amber” linija. Tikro Baltijos gintaro eglutės žaisliukai ne veltui vadinami išskirtine ir originalia dovana: jie tarsi įkvėpti tradicinės lietuvių kultūros. 

Be to, stilingi žaisliukai “G-Amber” perrišti elegantišku raudonu kaspinu, todėl puikiai perteikia tikrą Kalėdinę dvasią ir net papildomai nesupakuoti bus nuostabi dovana. 

 

Rankų darbo dovanos: kai prie stebuklo norisi prisiliesti patiems

 

Visų laikų populiariausios Kalėdinės dovanos titulą be jokios abejonės pretenduotų laimėti rankų darbo žvakės. Tačiau norintiems subtilesnės dovanos, teks skirti tam laiko. 

Kartais dovanoms norisi tarsi “pridėti” papildomo žavesio ir prie jų gamybos prisidėti savomis rankomis. Vis dėlto, jei rankų darbo puodeliai nėra stiprioji Jūsų pusė, verta papildomo dėmesio skirti dovanų pakavimui: originaliai ir nuoširdžiai supakuota dovana lygiai toks pats svarbus aspektas, kaip ir jos vidus. 

 

Svarbiausia atsiminti, kad Kalėdinis stebuklas prasideda tada, kai parodoma, kokie svarbūs ir reikalingi yra mus supantys žmonės – rankų darbo dovanos padės pabrėžti kiekvieno jų individualumą ir padėkoti už tai, kad yra šalia. 

G-Amber