TOP 5 rankų darbo papuošalai moterims

Grandinėlė su graviruotu pakabuku

Rankų darbo papuošalai – visuomet bus išskirtiniu akcentu, priklausomai nuo pasirinkimo, subtiliau ar ryškiau pabrėšiantys aprangos stilių. Šiame straipsnyje – TOP 5 aksesuarai, kurie, papildę papuošalų dėžutę, garantuotai išpildys ir kiekvienos moters pasirinktą įvaizdį, ar tai būtų laisvesnio stiliaus, ar dalykinio, ar net proginio apsirengimo pasirinkimas.

Žemiau atidžiai atrinkti subtilūs G-Amber rankų darbo gintaro papuošalai, kuriuos jau spėjo įsimylėti mūsų klientės. Visi šie gintaro papuošalai padės sukurti elegantiškos moters įvaizdį, kad ir kokį aprangos kodą pasirinktumėte. Kiekvienas papuošalas padės išpildyti įvaizdį, atitinkantį drabužių deriniu spinduliuojamą nuotaiką. Minimalistinio stiliaus rankų darbo papuošalai – perkelia gintaro papuošalų kategoriją į naują lygį, atrasdami savo kelią bet į pačios išrankiausios širdį. Šiame TOP 5 – ne tik papuošalas, kurį pretenduoji įsimylėti ir laikyti savo favoritu, bet ir potenciali išskirtinė dovanos idėja mylimai moteriai: mamai, sesei, antrai pusei ar geriausiai draugei.

Juodo ar balto gintaro apyrankės su graviravimu

Metai iš metų tai vienas populiariausių papuošalų. Nėra nieko nuostabesnio nei gauti apyrankę su graviravimu. Tai puikus būdas priminti mylimam žmogui apie svarbų gyvenimo įvykį. Taip pat, dažnai graviruojami brangių žmonių vardai. Ypač mėgstama dovana mamoms su jų vaikų inicialais. Galimybių yra be galo daug, o svarbiausia, kad galite sukurti visiškai asmeninį papuošalą. Laikais, kai beveik visi viską turime, dovana su mintimi – itin vertinga.

Juodo ar balto gintaro apyrankės su graviravimu:

apyrankę graviruoti galite simboliais, datomis, žodžiais ir net logotipais. Išsirinkti savo apyrankę galite čia.

Grandinėlė su vardo raide

Kaklo papuošalai moterims – neišsemiama rubrika, turtinga pačiais įvairiausiais pasirinkimais. Ką pasirinkti, kad papuošalas derėtų prie įvairių pasirinkimų, būtų neiššaukiantis, bet kartu ir suteikiantis išskirtinumo?

Šių metų naujiena ir pasididžiavimas – minimalistinio stiliaus kaklo papuošalai su raide ar graviravimu. Šiam aksesuarui nenusileidžia ir grandinėlė, papuošta juodo gintaro karoliuku. O kartu jie sukuria nuostabų derinį. Tai kaklo papuošalai moterims – stilingoms asmenybėms. Šis variantas puikus tuo, kad galite pasirinkti ne tik graviravimą, bet ir grandinėlių kiekį bei ilgį. Tai pat galima rinktis viengubą arba trigubą grandinėlę su asmeniniu graviravimu. Nuo pat pirmo pasirodymo, šis kaklo papuošalas tapo visišku favoritu.

Ką graviruoti?

Graviruoti galite vardo raidę arba raides, datas, simbolius arba netgi frazes. Pasirinkimui limitų nėra, tik jūsų fantazija. Sukurkite papuošalą sau, kurį visuomet norėsite nešioti arčiau širdies. Sukurkite papuošalą, kuris taps nepamirštama dovana.

Grandinėlės

Juodo gintaro auskarai prie ausies

Dažniausias finalinis aprangos kodo akcentas – dailūs auskarai, kurie, nors ir maža detalė, turi didelę galią subtiliai vainikuoti aprangos stilių. Juodo gintaro auskarai visuomet sukurs subtilų elegancijos įspūdį. Tai pasirinkimas, kuris puikiai tiks tiek paprastą dieną, tiek pilnai išpildys šventinį įvaizdį derinant su vėriniu arba įspūdingu kaklo papuošalu. Šiuos auskarus mūsų klientai myli būtent dėl jų paprastumo ir savo magijos derėti su bet kuriuo papuošalų rinkiniu.

Gintariniai auskarai

8 mm rutuliukų skersmens gintariniai auskarai pagaminti iš 100% natūralaus Baltijos gintaro, panaudojant presavimo technologiją. Susikurkite savo asmeninį stilių su išskirtiniu rankų darbo papuošalų rinkiniu.

Natūralaus gintaro apyrankė

Modernaus natūralaus gintaro apyrankė – griauna bet kokį mitą, jog gintariniai papuošalai – tik močiutėms. Šiuo metu tai į populiariausiš papuošalų TOP 5 patenkantis aksesuaras. Baltijos gintaras ypatingai vertinamas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Būtent Baltijos gintaras garsėja gydomosomis savybėmis. Natūralaus gintaro papuošalai – šildo, stiprina imunitetą ir neutralizuoja toksinus.

Kuo mažiau apdorotas gintaras, tuo stipriau veikia jo gydomosios savybės.

Natūralaus gintaro apyrankė    Natūralaus gintaro apyrankė

Dažnai galima rasti teiginius, kad natūralaus gintaro papuošalai ramina, mažina stresą ir netgi apsaugo nuo dehidratacijos. G-AMBER svajonė iš pat pradžių buvo padėti pamilti gintarą iš naujo. Smagu matyti, kad kuo toliau, tuo labiau vis jaunesni žmonės įvertina mūsų Lietuvos auksą. Būtent ši apyrankė – gintaro klasika, kuri niekuomet neišeis iš mados. Tad jei norite tikrai stilingo papuošalo, kuris suteiks išskirtinumo jūsų stiliui, natūralaus gintaro apyrankė – pats geriausias pasirinkimas.

Juodo gintaro karoliai su individualiu graviravimu

Juodo gintaro karoliai daugelį nustebino, tad šių karolių tiesiog neįmanoma nepaminėti. Sukurti pagal specialią gintaro presavimo technologiją, šie karoliai jau tapo atpažįstami kaip G-AMBER papuošalai.

apyranke verinys ir auskarai

Itin dažnai šie juodo gintaro karoliai perkami kartu su apyranke bei auskarais. Tai jūsų favoritas –  G-AMBER papuošalų komplektas moterims. Visi graviravimai gali būti skirtingi ir paminėti skirtingas datas. Dažnai įsigijus grandinėlę su graviravimu, kitai šventei įsigijami karoliai. Asmeninis dėmesys taip nustebina, jog tokias dovanas malonu dovanoti, dar maloniau gauti. Ir ne tik kitiems, nepamirškime, kad kartais dovana reikia nepamiršti pagirti už net ir mažyčius laimėjimus savęs. Įamžinkite jums brangias datas stilingai su G-AMBER.

GINTARO KAROLIAI SU GRAVIRAVIMU

Rankų darbo papuošalai – mažas akcentas, nepamirštamas įspūdis

Rankų darbo papuošalai – lyg maža paslaptis, galingas įrankis palikti įspūdį nepriekaištingu įspūdžiu. Neretai net ir nesuprantame, kuo mus pakerėjo praeivė gatvėje, savimi pasitikinčiai nužingsniavusi gatve. Kartais mažos detalės nepastebimos, tačiau visumoje sudaro tokią harmoniją, kuri spinduliuoja pasitikėjimu savimi ir žavi. Ir tam visai nereikia įspūdingos papuošalų dėžutės, tam tereikia JŲ, TOP 5. Linkime surasti savąjį slaptąjį pasitikimėjimo savimi ginklą ir spindėti, nepriklausomai, ar dėvite patogų laisvalaikio kostiumą ir sportbačius, ar subtilią dalykinę suknelę.

Su meile,

G-Amber

G-Amber