Originalios Kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdinių dovanų idėjos: Gintaras

Kalėdinių dovanų idėjos moterims, vyrams ir net įmonėms 

Dovanos Kalėdoms, ypač kai ieškome originalios dovanos, kitaip tariant kažko unikalaus, simboliško, turinčio prasmę ir kartu pritaikomo bei aktualus – kartais atrodo tikras iššūkis. Kita vertus – reikėtų pasidžiaugti, jeigu turime iš ko rinktis, vadinasi gyvename visai gerai. Kokios tos originalios Kalėdinių dovanų idėjos? Paruošėme jums išsamų straipsnį, kuris padės išrinkti originalią dovaną šeimos nariams, draugams, verslo partneriams ar kolegoms ir net ir jūsų augintiniams. 

Artėjant šventiniam laikotarpiui, geriausios dovanos internetu ir su pristatymu. Paprasta ir patogu išsirinkti, o ir tiesiog akyse augančiose eilėse bei spustyse neteks laukti. Taigi šiame straipsnyje dovanų idėjos Kalėdoms, be poreikio stovėti spustyse. Kitaip tariant, gidas, kokios originalios dovanos galėtų pasiekti jums svarbiausius – nekeliant kojos iš namų. 

Dovanos Kalėdoms. Dovanų idėjos moterims

Nežinau kaip jums, bet mums atrodo, jog Kalėdinių dovanų idėjos moterims slypi visur: mėgstami kvepalai, kosmetika, saldumynai, o jei pritrūksta minčių, tai kuponas į SPA visada atrodo gera idėja. Kita vertus, jeigu ieškome originalios dovanos, nustebinti moteris gali būti kiek sudėtingiau. Tad tiems, kurie iš tikrųjų nori pradžiuginti savo brangias moteris ir padovanoti dovaną, kuri ją nustebintų bei paliktų prisiminą apie jus ilgam – graviruoti papuošalai bus būtent tai, ko jums reikia. 

Papuošalai moterims – lyg vanduo gėlėms. O jeigu dar ant papuošalo unikaliai išreikštas dėmesys: metinių data, vaikų vardai, antrų pusių vardų inicialai, jums svarbi frazė, palinkėjimas ar žinutė, kurią norite palikti ilgam – įspūdis ir prisiminimas garantuoti. Ką iš graviruoti – įdėjų sąrašas ilgas,  Papuošalų pasirinkimas taip pat. 

Kartais orginalios dovanos idėja slypi praktiškume. Tiesiog užduokite sau klausimą: ko ji norėtų, bet nepirktų, nes galbūt būtų gaila leisti tam pinigus? Galbūt tai prabangus kremas, šiltas ir minkštas chalatas, o gal tiesiog ji labai myli gyvas gėles? Artėjant Kalėdoms būkite akylesni, klausykite įdėmiau ir galbūt išgirsite ne vieną originalios Kalėdinės dovanos idėją iš moterų, kurias norite nustebinti. 

Kalėdinių dovanų idėjos vyrams

Dovanų idėjos vyrams kartais atrodo rimtas iššūkis. Vis dėlto, taisyklės nesikeičia. Visai nesvarbu kam renkama dovana, bet pačios geriausios yra tos dovanos, kurios yra gerai apgalvotos, joms skirta daug dėmesio ir laiko. 

Laikas, kuris yra praleidžiamas kartu daug brangesnis už materialias dovanas. Tad galbūt jūsų dovana ir galėtų būti – kelionė, kurią praleisite kartu, stalo žaidimas, bilietas į koncertą, dažasvydį, pasivažinėjimą sportiniu automobiliu ar tiesiog jauki vakarienė su draugais ir šeima. 

Verta atsiversti ir nuotraukų albumus. Jeigu vyras mėgsta humorą, atsiveria dar daugiau galimybių. Pavyzdžiui, galite užsisakyti piešinį, kuriame būtų nupiešti visi jo draugai šaržu. Jeigu jis mėgsta filmus, užsakykite marškinėlius su jo mėgstamais personažais. 

Ieškote naudingos dovanos vyrams, kurie mėgsta pasipuošti? Puiki dovana bus vyriškos sąsagos. Ieškančioms įdomesnių, išskirtinių, pasižyminčių ne tik aksesuarui būdingomis savybėmis, bet ir istorija, nuo seno vertinamos gydomosiomis savybėmis – puikiu pasirinkimu gali tapti gintarinės sąsagos.

Taip pat puikiu pasirinkimu dovanų idėjos vyrams gali būti ir graviruotos apyrankės. O galbūt netgi apyrankių komplektas jam ir jai?

Dovanų idėjos augintiniams

Nereikia slėpti, jeigu turit namie augintinių, tai jie tikrai yra svarbi šeimos dalis. Žinoma, geriausia dovana turbūt būtų jų pats mėgstamiausias maistas, skanukas, ar gabalėlis to, ką turite skanaus šaldytuve.

Tačiau nuo šiol galite juos palepinti ir gintariniais karoliais nuo blusų. Taip, išgirdote teisingai! Turbūt neverta ir sakyti, jog ši dovana bus ne tik šunims ir katėms, bet ir jums.

Kalėdinės dovanos įmonėms

Kalėdinių dovanų idėjos darbuotojams, kolegoms

Artėjant Kalėdoms, kai kažką dovanoja visi, išlikti dėmesingiems, originalimes verslo partnerių ir net darbuotojų atžvilgiu kartais atrodo tikrai sudėtinga užduotis, tiesa? Viena geriausių dovanų darbuotojams tikriausiai būtų laisvadienis, jei tik yra tokia galimybė. Taip pat, turbūt retas, kuris skųstusi trumpa, kad ir savaitgalio ar prailginto savaitgalio kelione į jūsų parinktą šalį, pavyzdžiui, Italiją. Keleto dienų kelionė ne tik bus nuostabi dovana, bet ir suteiks progą sustiprėti, kaip komandai, išlaikyti ryšį ir puikią atmosferą įmonės viduje. 

Įmonė didelė, atitinkamai ir investicija taip pat? Skanios dovanos ar simbolinės dovanos – taip pat gali būti originalios dovanos idėja. Pavyzdžiui, galite sukurti dovanų rinkinį, kuriame būtų įdomių, gerai vertinamų saldumynų bei simbolinė dovana, kurioje būtų išreikštas jūsų dėmesys – raktų pakabukas su graviravimu ar gintarinis Kalėdinis žaisliukas su palinkėjimu. Kiekvienas pakabukas, kaip ir Kalėdinis žaisliukas, galėtų turėti vis skirtingą individualų užrašą su būtent tam žmogui skirta padėka ar šventiniu palinkėjimu. Įvertinimas ir asmeninis dėmesys – tikriausiai pati geriausia dovana kiekvienam. Ir tam visai nereikia didelių piniginių resursų. 

Verslo dovanų idėjos partneriams

Gintaro dirbiniai ir gintariniai suvenyrai – itin laukiama dovana užsienyje, labai mėgiama ir Lietuvoje. Svarstote, kuo nustebinti visko mačiusius verslo partnerius? Pasirinkite kažką autentiško, reikšmingo ir galbūt net unikalaus. Gintaro dirbiniai, ar tai būtų prabangus šaukštelių su gintaru rinkinys, ar buteliukas, pripildytas lietuviško gintaro ir smėlio iš Lietuvos pajūrio, ar tais bus gintarinis Kalėdinis žaisliukas su palinkėjimu (juk daug originaliau nei įprastas atvirukas, tiesa?) – visada bus puiki idėja.

 

Dovanų idėjos Kalėdoms, ar tai būtų dovana mamai, dovana draugei, dovana vyrui, draugui ar kolegoms, verslo partneriams – jos gali slypėti visur. Tereikia iš anksto apgalvoti, nepasilikti užduoties paskutinei Kalėdų dovanų ieškojimo karštinės minutei ir surasite tai, ką dovanoti bus gera, o prisiminimas išliks ilgam.

Linkime džiaugsmo dovanoti, bei malonių akimirkų išpakuojant savąsias Kalėdines dovanas.