Originalios Kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdinių dovanų idėjos

Kalėdinių dovanų idėjos moterims, vyrams, mylimiems augintiniams ar net įmonėms

Kalėdos – ypatinga šventė, kuri ne tik suburia jaukiam laikui su artimaisiais, bet ir paskatina ypatingam dėmesiui, artimųjų ratą nudžiuginant ne tik draugija, gomurį lepinančiais patiekalais, bet ir Kalėdine dovana. Kasmet ieškodami geriausios Kalėdinių dovanų idėjos neretai patiriame ir milžinišką spaudimą – norime, kad ji būtų ne tik išskirtinė, turinti didelę simbolinę reikšmę, bet kartu būtų praktiška ir aktuali, lengvai pritaikoma ar naudojama kasdien. Iš tiesų, kai norime išpildyti visus šiuos tobulos Kalėdinės dovanos kriterijus, neretai patiriame įtampą, yra sunku išsirinkti ir nuspręsti, kas gi galėtų tapti ta gera Kalėdinė dovana. 

Tam, kad dvejonių ir sudėtingų apmąstymų, užgulančių pečius būtų kuo mažiau – paruošėme jums išsamų straipsnį, kuris padės išrinkti išskirtinę dovaną mylimam šeimos nariui, draugui, verslo partneriui ar kolegai.

 

Prieš žengiant į sąrašą – patarimas, kaip sutaupyti laiko, jį įgyvendinant

 

Dažnai nesusimąstome, koks geras išradimas yra elektroninės parduotuvės. Išvengiant prieššventinių spūsčių ir eilių parduotuvėse ar ilgų atstumų ieškant apgalvotų pirkinių specializuotose parduotuvėse. Juk Kalėdinių dovanų idėjos įgyvendinamos parduotuvėse, kurios ne visada yra šalia viena kitos ar patogioje jums lokacijoje – tokiu atveju pirkimas internetu pasiruošimą Kalėdoms gali paversti maloniu procesu. Toks apsipirkimas daug paprastesnis: lengva ir patogu išsirinkti, o neretai dar ir prekę gauname su šventiniu įpakavimu. Pirkiniai tampa apgalvoti, suasmeninti, nes niekas neįpareigoja visų dovanų surasti viename prekybos centre. Juolab ir žvarbų žiemos vakarą kartais juk tikrai mieliau praleisti su karšto gėrimo puodeliu geroje draugijoje, o ne bėgiojant po parduotuves. 

Kalėdinių dovanų idėjos moterims

 

Pirmas žingsnis Kalėdinių dovanų idėjos paieškose, norint išrinkti kokybišką dovaną moteriai – skirti laiko pagalvoti, kokia ji. Atkreipkite dėmesį, kas ją žavi ar domina kasdienybėje, kokius iššūkius ji patiria ir, žinoma, nepraleiskite pro ausis, ką ji mėgsta. Visa tai padės jums atmesti netinkamas dovanų kategorijas, o tokia apgalvota Kalėdinė dovana neabejotinai pradžiugins.

Kalėdinės dovanos moterims slypi visur aplink: nuo mėgstamiausių prekių ženklų iki paslaugų ar net kelionių, tai ir: mylimiausi kvepalai ar kosmetika, naujas papuošalas į kasdienių stiliaus prieskonių dėžtę, parduotuvės vitrinoje esanti išsvajota suknelė ar bateliai, o galbūt laukiamiausia šių metų knyga, na, o jei pritrūksta minčių, tai kuponas į SPA visada atrodo viliojanti idėja. Kad geros Kalėdinės dovanos galvosūkį mylimai moteriai būtų išspręsti dar paprasčiau, žemiau kelios Kalėdinių dovanų idėjos JAI:

 

I. Universalumas, dėmesingumas ir romantika – kvepalai

 

Universali Kalėdinė dovana moteriai, kuri tikrai jos veide įžiebs šypseną yra kvepalai. Tai praktiška detalė, lydinti moteris kiekvieną dieną, o ir dažniausiai priklausomai nuo aprangos stiliaus, nuotaikos, oro už lango – norisi pasipurkšti atitinkamą nuotaiką lydinčiu aromatu. Kvepalai suteikia pasitikėjimo savimi bei neretai tampa tuo reikiamu akcentu kasdieniame įvaizdyje. Rinkdami kvepalus, įvertinkite dovanos gavėjos pomėgius ir jau turimus dominuojančius akcentus. Tai padės išrinkti aromatą, kuris lydės ir primins apie jus dar ilgai.

 

II. Rafinuotumas, elegancija, dėmesingumas – interjero detalės

 

Jei Kalėdinė dovana skirta pradžiuginti jaukumą ir šilumą namuose puoselėjančią moterį – nustebinkite ją malonia smulkmena namams, interjero detale. Puošnūs indai ar įrankiai, gražiai padengtas stalas sukurs šventinę nuotaiką, o garuojantys patiekalai bus dar skanesni. Aplink degančios žvakės kambaryje taps ne tik žaviu akcentu, bet sukurs širdžiai mielą ir malonią atmosferą. Pirkdami tokią Kalėdinę dovaną visada galite būti tikri, kad išrinkote tikrai vertingą ir buityje reikalingą daiktą, kuris kartu tampa ir šiltų namų dekoro detale.

 

III. Kvapai namams

 

Namų kvapai taip pat gali tapti išskirtine Kalėdine dovana mylimai moteriai. Jie ne tik suteikia jaukumo ir šilumos namams, bet ir suteikia jiems charakterio, kas namų židinį puoselėjančiai moteriai itin svarbu. Namų kvapams priklauso aromatinės žvakės, kvapai namams su lazdelėmis bei jų papildai, purškiami kvapai, ekstraktai, kadagio pudros smilkalai bei įvairūs aksesuarai. Kvapai maloniai dvelkia, puikiai dera prie įvairaus stiliaus interjero, taip stebindami ir džiugindami moterį kasdien.

 

IV. Kalėdinių dovana klasika – knyga

 

Niekada nesuklysite Kalėdų proga moteriai padovanoję gerą knygą. Dovanodami knygą kartu dovanojate ir nemokamą kelionės bilietą į bet kurį pasaulio kraštą, kur galima užuosti egzotiškiausius pasaulio kvapus, išgirsti džiunglių garsus ar patekti į sunkiai prieinamas vietas. Romanai, biografijos, istorinės bei fantastinės knygos taip pat talpina ištisus pasaulius, kartais realius, o kartais žadinančius svajingą moterišką vaizduotę. Tokia originali dovana yra ilgaamžė, galinti kaskart sužavėti jautrią moterį iš naujo.

 

V. Papuošalai ir moterys – tai lyg dvi medalio puselės

 

Sidabriniai papuošalai

Jeigu ieškote išskirtinės Kalėdinės dovanos JAI ir kartu nenorite leistis į eksperimentus – nesuklysite pasirinkę juvelyrinių dirbinių parduotuvę. Ką dovanoti? Nors vienas žiedelis dažniausiai lydi net ir mažiausiai linkusias puoštis. Daugiau išskirtinis sprendimas – žiedų komplektas. Norint minimalizmo įvaizdyje – vienas žiedas taps lengvu pasirinkimu, o ieškant akcento papildyti nekasdienį aprangos stilių ar kasdienai suteikti išskirtinumo – žiedų komplektas bus nepakeičiamu pasirinkimu.

Moteris bet kokia proga viuomet nudžiugins ir nesenstanti klasika – grandinėlė su pakabuku ant kaklo, apyrankė ar neatsiejama kasdienio įvaizdžio dalis – auskarai. Šiuos papuošalus derinant tarpusavyje, galima išgauti naujas moters asmenybės ir įvaizdžio spalvas, įkvepiančias spindesio ir pasitikėjimo savimi.

Papuošalai moterims – lyg vanduo gėlėms, kurių pagalba šios žydi pasauliui. O jeigu dar ant papuošalo unikaliai išreikštas dėmesys: metinių data, vaikų vardai, antrų pusių vardų inicialai, jums svarbi frazė, palinkėjimas ar žinutė, kurią norite palikti ilgam – įspūdis ir prisiminimas garantuoti. Ką iš graviruoti – įdėjų sąrašas ilgas. 

POPULIARUS
-30%
Atsparūs vandeniui💧

Kalėdinių dovanų idėjos vyrams

 

Dovanų idėjos, kai kalbame apie vyrus, kartais atrodo visai paprasta užduotis, o kartais – rimtas iššūkis. Dažniausiai malonios smulkmenos, kurios ypač džiugina moteris, vyrams palieka mažesnį įspūdį. 

Vis dėlto, taisyklės nesikeičia. Pirmiausia gerai apgalvokite, kas jums yra vyras, kuriam dovanosite dovaną. Jei dovanos ieškote mylimam tėčiui – tikriausiai puikiai žinote jo pomėgius, o štai bendradarbiui reikėtų neįpareigojančios, gana universalios dovanos, nes šis žmogus jums nėra taip gerai pažįstamas ir artimas.

Dovanos šeimos nariams (tėvui, sutuoktiniui, broliui ar sūnui), susijusios su jų pomėgiais ar mėgstama veikla ar praktiškos dovanos, leidžiančios palengvinti kasdienę veiklą – dažniausiai ima viršų vyrų dovanų TOP pasirinkimų sąraše. Reikia pastebėti, kad dėl charakterio ypatybių vyrai praktiškas dovanas dažniausiai vertina daug labiau, nei moterys. Žinoma, nuklystant tik į praktiškai pagrįstų pirkinių teritoriją, yra rizika pamesti ir žavią romantiką, kurios norime kiekvienas. Tad balansas tarp praktiškumo ir malonios smulkmenos visgi čia ypač sveikas ir naudingas. Kokios gi tos tobulos Kalėdinės dovanos vyrams?

 

I. Kvepalai, kaip ir Paryžius, visada gera idėja

 

Vyrai, kaip ir moterys, Kalėdų proga nudžiunga gavę parfumerijos gaminius. Jie vertina: kvepalus ar priemones odos priežiūrai po skutimosi, suteikiančius vyriško pasitikėjimo savimi. Jeigu ir iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad išrinkti kvapą iššūkis – prisiminkite, kokiais kvapais vyras mėgsta kvepintis, pasidomėkite naujovėmis, kuriose vyrauja jo mėgiamų kvepalų natos ar tiesiog atkreipkite dėmesį į tuštėjantį mylimiausių kvapo buteliuką. 

 

II. Bendra kelionė

 

Trokštantiems į savo gyvenimą įnešti kiek jaudulio ir nuotykių – bendra kelionė, pavyzdžiui – trumpa ir linksma naujametinė kelionė, bus ypač šiltai sutikta idėja. Pastaraisiais metais ypač populiarūs buso Naujųjų metų sutikimai: Paryžiuje, Vienoje, Berlyne, Gdanske, Krokuvoje ar Varšuvoje. Tokia Kalėdinė dovana ne tik nutebins ir nudžiugins vyrą, bet ir įneš į santykius naujų gerų akimirkų, kadrų galerijoje ir kokybiško laiko kartu, to, ko kartais šiuolaikiniame pasaulyje trūksta labiausiai.

 

III. Visada stilingai atrodanti odinė piniginė

 

Piniginė – tai viena tradicinių Kalėdinių dovanų vyrui. Ji aktuali ir praktiška, reikalinga bei naudinga kiekvieną dieną. Vis tik renkant dovanų piniginę kitam asmeniui, svarbu nepamiršti elgtis subtiliai. Piniginė – praktiškas aksesuaras, kuris bus naudojamas kiekvieną dieną, todėl svarbu išrinkti nenuobodų, patvarų ir skoningą dizainą. Vis tik plati spalvų paletė, kurią paprastai sudaro: juoda, mėlyna, violetinė, vyno raudonumo, dirvožemio geltonumo bei kavos, leis klasikine Kalėdine dovana nustebinti vyrą iš naujo.

 

IV. Papuošalai. Subtili įvaizdžio detalė

 

Moterys ir papuošalai – žinoma klasika ir visada gera idėja dovanai. Priešingai nei moterys, vyrai rečiau linkę apgalvoti apie detales įvaizdžiui ar dairytis juvelyrinių dirbinių parduotuvėse. Taigi – papuošalai vyrams, neretai dar ir kaip aktuali ir laukiama dovana. Ieškote naudingos Kalėdinės dovanos galantiškam vyrui, mėgstančiam subtiliai paryškinti detales? Puiki dovana bus vyriškos sąsagos, kurios įvaizdžiui įneš netikėto naujo prieskonio ir leis atrodyti ir subtliai, ir stilingai. Ieškančioms įdomesnių, išskirtinių, pasižyminčių ne tik aksesuarui būdingomis savybėmis, bet ir istorija, nuo seno vertinamos gydomosiomis savybėmis – puikiu pasirinkimu taps gintarinės sąsagos.

Mažiau galantiškumo, daugiau praktiškumo? Yra papuošalas, kuris pasižymi savo magija universalumui ir prisitaiko prie aprangos stiliaus kaip chameleonas – tai apyrankės. Norint aksesuarui suteikti daugiau asmeniškumo, o asmeniui, kuriam skirta dovana, personalizuoto dėmesio – graviruotos apyrankės visada bus taiklus pasirinkimas. O galbūt netgi apyrankių komplektas jam ir jai?

-20%
TOP 5
Nuo 111.80 Nemokamas pristatymas
TOP PREKĖ
95.00Nemokamas pristatymas

Dovanų idėjos augintiniams

 

Nereikia slėpti, jeigu turit namie augintinį, jis yra svabus šeimos narys. Žinoma, viena  geriausių dovanų būtų mėgstamiausias maistas, skanukas, ar gabalėlis to, ką turite skanaus šaldytuve.

Dauguma žmonių neretai šį mieliausią šeimos narį renkasi pradžiuginti nauju lavinančiu ir aktyvų augintinio laisvalaikį skatinančiu žaisliuku ar praktine dovana, kurios trūksta namuose: šampūnas ar kondicionierius švariam kailiukui, vitaminai ir maisto papildai.

O ar žinote, kad pasirūpinti augintinio higiena, švara ir saugumu galima dar ir stilingai? Palepinkite keturkojį šeimos narį gintariniais karoliais nuo blusų. Taip, išgirdote teisingai! Turbūt neverta ir sakyti, jog ši Kalėdinė dovana bus ne tik naudinga, norint palaikyti mylimo šunelio ar katės higieną ir švarą, bet ir taps žaismingu ir netikėtu aksesuaru, puošiančiu augintinį.

Kalėdinės dovanos įmonėms: idėjos darbuotojams, kolegoms

 

Artėjant Kalėdoms, kai kažką dovanoja visi, o dovanų reikia visiems, išlikti dėmesingiems, originaliems verslo partnerių ir net darbuotojų atžvilgiu kartais atrodo tikrai sudėtinga užduotis. Kalėdinės dovanos įmonėms, keletas įdėjų:

  1. Viena geriausių dovanų darbuotojams tikriausiai būtų laisvadienis. 
  2. Taip pat, turbūt retas, kuris skųstųsi trumpa, kad ir savaitgalio ar prailginto savaitgalio kelione į jūsų parinktą šalį, pavyzdžiui, Italiją. Tokia Kalėdinė dovana suteiks komandai progą sustiprėti, išlaikyti ryšį ir puikią atmosferą įmonės viduje bei pasisemti motyvacijos ir naujų idėjų, laukiantiems darbams
  3. Norint nustebinti savo kolegas artėjančių švenčių progą, visada galite rinktis ir saldžias dovanas. Pavyzdžiui nutebinti juos naminiu Kalėdiniu pyragu, sausainiais ar meduoliais, o gal tiesiog padovanoti šokoladinių saldainių? Paprasta, bet nepamainoma prie puodelio gardžios kavos.
  4. Dar viena įdomesnės Kalėdinės dovanos idėja kolegoms – laisvalaikio dovanos, tokios kaip: pasivažinėjimas keturračiu, susitikimas su alpakomis + plaukimas laivu, plūduriavimo terapija. Tokia dovana ne tik nustebins mėgstamą kolegą, bet ir suteiks jam galimybę išbandyti neeilinę laisvalaikio pramogą.
  5. Įmonė didelė, atitinkamai ir investicija taip pat? Skanios dovanos ar simbolinės dovanos – taip pat gali būti originalios dovanos rinkinio idėja. Pavyzdžiui, galite sukurti dovanų rinkinį, kuriame būtų įdomių, gerai vertinamų saldumynų bei simbolinė dovana – raktų pakabukas, kuriuo dar ir būtų išreikštas jūsų dėmesys ir net išgraviruota žinutė ar palinkėjimas – raktų pakabukas su graviravimu arba –  gintarinis Kalėdinis žaisliukas. Unikalus, išskirtinis, žemiškas, natūralus ir kartu Kalėdinė simbolika bei šventinis linkėjimas šeimai, kurios namuose ant eglutės jis kabos.

Ar tai būtų pakabukas, turintis graviruotą linkėjimą, ar Kalėdinis žaisliukas, šventinis linkėjimas ir rankų darbo simbolika namams – niekam ne paslaptis, kad įvertinimas ir asmeninis dėmesys – tikriausiai pati geriausia Kalėdinė dovana kiekvienam. Ir tam visai nereikia didelių finansinių investicijų.

Verslo dovanų idėjos partneriams

 

Gintaro dirbiniai ir gintariniai suvenyrai – gimtasis Lietuvos auksas ir itin laukiama dovana užsienyje. Svarstote, kuo nustebinti visko mačiusius verslo partnerius? Pasirinkite kažką autentiško, reikšmingo ir galbūt net unikalaus. Gintaro dirbiniai, ar tai būtų raktų pakabukai, ar tai būtų prabangus kavos šaukštas, ar buteliukas, pripildytas lietuviško gintaro ir smėlio iš Lietuvos pajūrio, ar gintarinis Kalėdinis žaisliukas su palinkėjimu (juk daug originaliau nei įprastas atvirukas, tiesa?) – visada bus puiki idėja.

Dovanų idėjos Kalėdoms, ar tai būtų dovana mamai, dovana draugei, dovana vyrui, draugui ar kolegoms, verslo partneriams – jos gali slypėti bet kur. Tereikia pasistengti gerai apgalvoti kokiam žmogui dovanosite dovaną, kad ji tikrai sugebėtų pradžiuginti bei nepasilikti užduoties paskutinei Kalėdų dovanų ieškojimo karštinės minutei. Tuomet surasite tai, ką dovanoti bus gera, o prisiminimas ir geros emocijos išliks ilgam.

Linkime dovanoti džiaugsmą ir ramybę visuose namuoe bei darbuose ir malonių akimirkų išpakuojant savąsias Kalėdines dovanas su brangiais žmonėmis šalia!

G-Amber