Gintaras, gintariniai papuošalai: TOP 3 panaudojimo būdai jūsų šventėse

G-AMBER

Turbūt dauguma pamenate laikus, kuomet gintaras ir jo dirbiniai buvo siejami su gatvės  prekyvietėmis ir tai buvo laikoma „bobučių“ reikalu. Gintariniai papuošalai, tokie kaip netaisyklingų formų gintaro karoliai ar masyvios gintaro apyrankės, gintarais klijuoti paveikslai nebuvo taip populiarūs tarp jaunų žmonių, tačiau gintaras – Lietuvos auksas, visuomet turėjo vertę.

Keičiantis laikams gintaro tendencijos koja kojon žengia su besikeičiančia mada, stilingos moterys ir vyrai atranda gintarą iš naujo, tiek nešiodami kasdieninius papuošalus, tiek kuriant įvaizdį įvairiomis progomis, ypatingai dabar, kai yra vertinamas natūralumas ir kokybė.

Gintaro panaudojimas jūsų šventėse. Pateiksime TOP 3 gintaro ir jo papuošalų panaudojimo būdus.

1.Gintariniai papuošalai ir šventinis įvaizdis

Minimalistiniai papuošalai – šiuolaikinių nuotakų pasirinkimas

Pastaraisiais metais vyrauja vis modernesnis, kitoniškas nuotakų įvaizdis. Šalia ilgų, pūstų suknelių renkamasi modernesnio stiliaus suknelės, kostiumėliai, plačios kelnės ir švarkai, atsisakoma perkrauto blizgučio įvaizdžio. Tokiai nuotakai ypač derėtų minimalistiniai papuošalai su baltuoju, karališku gintaru – minimalistiniai auskarai ir pakabukas. Na, o kad jaunųjų įvaizdis derėtų tarpusavyje, jaunikį ypač papuoštų gintarinės sąsagos. Na ir kaip gi be gintaro papuošalų kai jaunųjų fotosesijos vyksta prie jūros. Saulė, smėlis, jūra ir, žinoma, gintaras sukurs žavingą, vientisą stilių.

Balto gintaro auskarai – “G-AMBER ROYAL”

Gintariniai auskarai

Gintariniai rožančiai krištynoms

Krikštynos tai dar viena miela ir jautri šventė, kurią norisi įprasminti ir atsiminti ilgam. Šiai progai puikus pasirinkimas – gintariniai rožančiai. Gintarinis  rožančius – puiki rankų darbo dovana krikštynoms mažajam būsimam krikščioniui, o vėliau jį bus galima panaudoti ir pirmajai Komunijai.

Juodojo gintaro rožančius – RO004

Gintariniai rožančiai

Gintariniai papuošalai ir gimtadienis, išleistuvės ar kita ypatinga šventė

Na ir žinoma, gimtadienio šventės, išleistuvės, kitos ypatingos progos, kuomet norite puoštis ir būti išskirtinės. Tokią dieną aksesuarai yra viena iš pagrindinių įvaizdžio sudedamųjų dalių.

Jeigu dėvite suknelę gilesne iškirpte – puikus pasirinkimas bus kelių sluoksnių grandinėlė su gintaro pakabuku, kuri suteiks papildomo žavesio. Na, o jei dėvite suknelę, apnuoginančią jūsų nugarą, pasirinkę šią grandinėlę leiskite jai kristi ant nugaros –  sukursite “wow” efektą!

Grandinėlė su gintaru – “G-AMBER Timeless”

Grandinėlės moterims

2. Gintaro dulkės. Gintaro dulkių ceremonija

Gintaro dulkių cereminija, kaip ritualas, yra atėjęs dar iš pagonių laikų, kuomet gintaro dulkės būdavo metamos į laužą sugalvojant norą. Gintaro dulkės yra išgaunamos šlifuojant ir gręžiant Baltijos gintarą. Dabar gintaro dulkės vestuvėse ir kitose šventėse dažnai yra naudojamos kaip alternatyva fejerverkams. Pagrindinė idėja vestuvėse yra užkurti savo šeimos židinį, o svečiai padeda jam įsiliepsnoti – stovėdami ratu ima saują gintaro dulkių ir meta į ugnį, linkėdami jaunavedžiams ilgo ir laimingo gyvenimo kartu.

Taip pat ši pramoga tinkama gimtadienių, išleistuvių proga. Gintaro dulkės metamos į ugnį gražiai suliepsnoja ir išskleidžia gintaro aromatą. Ši ceremonija nepaliks abejingų svečių!

3. Gintaro dovanos

Dovanodami gintarines dovanas – dovanojate sveikatą, gamtos energiją. Visi nuo seno žinome apie gintaro gydomąsias savybes, ir duodamą naudą organizmui, kadangi gintaras natūralus brangakmenis susiformavęs gamtoje.

Dovanos iš gintaro. Gintarinių gaminių yra įvairiausių: visų ypač pamėgtos gintaro apyrankės, elegantiškieji pakabukai ant kaklo, gintariniai rožančiai, gintaro karoliai tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Dovana krikštynoms

Ypač prasminga dovana krikštynoms – gintaro karoliai (vėrinys) mažyliui su asmeniniu graviravimu, primenantis apie svarbų įvykį. Tai tiesioginis jūsų palinkėjimas galbūt apsauga nuo piktos akies, arba simbolis, kuris pritrauks sėkmę. Tai pat ypač dažnas pasirinkimas – gintariniai rožančiai.

Taip pat, kaip padėka krikšto tėveliams, gali būti dovanojamos gintaro apyrankės poroms, arba graviruotos apyrankės, su asmeniniu graviravimu – palinkėjimu. Graviruota dovana krikštynoms – vienas dažniausių pasirinkimų.

Apyrankės poroms su asmeniniu graviravimu – “G-AMBER MOMENTS”

Apyrankės poroms

Vestuvių dovana

Ieškote išskirtinės dovanos? Dovanokite atsiminimą, emociją, parodykite jauniesiems, kokie jie jums svarbūs. Jaunuosius maloniai nustebins: apyrankės poroms ar graviruotos apyrankės, kiti graviruoti papuošalai ar net papuošalų rinkiniai. Vėrinys su graviruota data, inicialais, meilės ar begalybės simboliu – puiki dovana norimtiems parodyti asmeninį dėmesį bei prisiminimas, kuris išliks ilgam.

Na ir žinoma nei vienos vestuvės neapsieina be padėkos tėveliams, už meilę ir pagalbą, už besąlygišką rūpestį.

Dovana mamai. Mamoms kuo puikiausiai tiks gintaro karoliai, vėrinys iš juodojo, karališkojo baltojo ar klaiskinio geltonojo gintaro, arba visas komplektas – gintaro karoliai, gintaro apyrankė ir gintariniai auskarai.

Dovana tėčiui. Tėveliams originali dovana būtų pinigų segiklis, gintarinės sąsagos.

Grandinėlių komplektai

Dovanos svečiams

Ieškote dovanos didesnei grupei žmonių, pavyzdžiui vestuvių ar krikštynų svečiams? Puikia padėka svečiui taps: gintariniai medeliai, gintaras maišeliuose, muiliukai su gintaro dulkėmis, raktų pakabukai ir kiti gintariniai suvenyrai.

Gintaras ir gintariniai papuošalai – autentiškas ir vertingas pasirinkimas, o šiuolaikinės šio mineralo apdirbimo technologijos puikiai įrodo, kad ir laikui nepavaldus. Gintariniai papuošalai ne tik taps jūsų stiliaus akcentine detale ypatingos šventės proga ar, kaip tik, pasirinkus kasdienį stilių, bet ir paliks įspūdį kaip dėmesingai parinkta dovana. Graviruoti papuošalai taps ne tik nauju stlingu aksesuaru, bet ir išsaugos brangų prisiminimą ar jums svarbią žinutę, palinkėjimą, įvykį, datą.

Gintariniai papuošalai ar gintaro dirbiniai – bus puikus dovanos pasirinkimas, ar tai būtų ypatinga asmeninė šventė, ar Kalėdos, ar dėmesys ir gražus gestas visai be progos.

Belieka tik pasinaudoti idėjomis ir išsirinkti. Mielai kviečiame pasižvalgyti į originalų, lietuvišką G – Amber  gintarinių gaminių katalogą. Nelengva išsirinkti? Tuomet puikiu sprendimu gali būti G-Amber dovanų čekis.

G-Amber