Stilius moterims: 3 įvaizdžiai ir papuošalų derinimas

Mados tendencijos, stiliaus idėjos ir savitas stilius

Kaip pasakė Yves Saint Laurent – “Mada ateina ir praeina, o stilius yra amžinas”. Stlius – tai, ką kiekvienas galime interpretuoti savaip, atrasti savo patogius ir išskirtinumo ar savitumo suteikiančius derinius, kurie apie mus, ir, kuriuose jaučiamės savimi pasitikinčiai.

Kur paslaptis? Kaip atrasti tai, kas mano ir apie mane?

Kartais pakanka žinoti keletą elementarių taisyklių ar gudrybių ir nepabijoti paeksperimentuoti, o neretai stiliaus idėjos slypi tiesiog detalėse. Kitaip tariant, kartais nebūtina atnaujinti spintos turinį, norint atrasti stilingus derinius, o pakanka pridėti parinktam aprangos deriniui šiek tiek prieskonių, tokių kaip aksesuarai ar papuošalai, ir gims pilnai išpildytas, kartu ir savitas įvaizdis.

Žinotina, kad kaip ir drabužių pasirinkime, taip ir su aksesuarais – puikiam rezultatui tereikia keleto profesionalo patarimų ir šiek tiek fantazijos. Šiame straipsnyje – keletas įvaizdžio triukų, kokiais papuošalais sukurti išskirtinius derinius, priklausomai nuo jūsų mėgstamo aprangos stiliaus.

1. Laisvalaikio stilius

Turbūt šiuo keistu pandeminiu laikotarpiu neatsirastų moters, kurios spintoje nebūtų apsigyvenęs laisvalaikio kostiumas ar bent lengvas laisvalaikio kostiumėlis, sportinės kelnės ar oversized džemperis. Pripažinkime, laisvas stilius užkariavo netgi ir užkietėjusių aukštakulnių bei suknelių maniakių spintas. Ypač kai pasiūla tokia didžiulė, vis atsiranda  naujų originalių kūrėjų, siūlančių vis įdomesnio kirpimo modelius. Praktiškumas, patogumas ir mada – taip galėtume apibūdinti šią laisvalaikio kostiumėlių tendenciją. Stilinga moteris ir laisvalaikio kostiumėlis, suderinama? Be abejo! Keletas teisingai priderintų papuošalų ir individualus stilius garantuotas.

Iš G-AMBER  kolekcijos šį stilių puikiai išpildys gintariniai auskarai vinutės su baltuoju arba juoduoju gintaru. Tai vienas iš mūsų populiariausių gaminių, labai pamėgtas ir išgirtas. Tinka nešioti visus metus, ypač patogu šaltuoju sezonu, nes neužsikabina už šaliko ar rūbų.

Taip pat galite rinktis auskarus “HOOPS”, kurie puikiai dera prie sukeltų į uodegą plaukų, ar netvarkingo kuoduko šukuosenos. Tokiam įvaizdžiui suteiksite daugiau žaismingumo.

Laisvalaikio stilius ir apyrankės, susluoksniuotos, skirtingų spalvų, gintaro rutuliukų apyrankės – puikiai išpildytas derinys. Beje gintaro apyrankė puikiai derės drauge su laikrodžu.

 g-amber - balto - gintaro - auskarai - moterims Balto gintaro auskarai – “G-AMBER ROYAL”

Gintariniai auskarai

2. Dalykinis stilius

Dalykinis stilius – tai ne tik toms, kurios kasdien sukasi ofise, karjeroje ar versle, bet ir toms, kurios prijaučia lengvai elegantiškam, klasikiniam aprangos stiliui. Šio tipo moters drabužinėje dažniausiai dominuoja klasikiniai kostiumėliai, švarkeliai, o jiems akomponuoja aukštakulniai. Tokia moteris dažniausiai pasitempusi, susitvarkiusi ir spsinduliuoja elegancija. Netgi kasdieninis ar laisvesnis dalykinio stiliaus šalininkės aprangos kodas dažnai labiau artimas ofiso stiliui, tad jos, greičiausiai, nepamatysite nešiojančios kuprinę ar avinčios sportbačių.

Šio stiliaus atstovės norėdamos atrodyti gražiai ir profesionaliai, turėtų atkreipti dėmesį renkantis papuošalus tiek pat kiek ir renkantis garderobą.

Dalykinis stilius ir taisyklė “mažiau yra daugiau”

Subtilūs, minimalistiniai papuošalai visuomet dera prie bet kokio įvaizdžio, tačiau ypatingai papildo dalykinį. Niekada neprašausite pro šalį pasirinkusi jau klasika tapusius minimalistinius auskarus burbuliukus (juodo ar balto gintaro auskarai – elegantiška klasika). Kaklo papuošalas neturėtų būti stanbus, krintantis į akis, vietoj to – puikus pasirinkimas bus grandinėlė su pakabuku. O papuošalai iš aukso ar paauksuotomis detalėmis, kaip ir sidabriniai papuošalai, teikiančiosm prioritetą šiai spalvai, yra klasika, kuri visuomet atrodys skoningai.

Grandinėlė su juodo gintaro pakabuku – “G-AMBER TIMELESS”

Grandinėlės moterims

3. Avangardinis stilius (ekstravagantiškas)

Ką reiškia žodis ekstravagantiškas ir kaip atrodo avangardinis stilius? Kai kalbame apie žmogų ir jo stilių – tai reiškia neįprastas, įmantrus, išsiskiriantis, originalus, siekiantis dėmesio. Neretai sutikę gatvėje tokį žmogų iškart atkreipiame dėmesį. Jo apranga ir įvaizdžio detalės kalba už save ir prikausto žvilgsnį. Šie žmonės siekia išsiskirti iš minios, nebūti dar vienu pilkos masės dalyviu.

G-AMBER didžioji dalis produkcijos labiau atspindi minimalistinį stilių, tačiau pasirinkimo netrūksta ir norinčioms kažko neįprasto, susikurti savitą stilių, atkreipti dėmesį į save.

“WOW” efektas

Palaidinė gilesne iškirpte ir teisingai susluoksniuotos kelios skirtingų ilgių grandinėlės su pakabuku ar skirtingais pakabučiais – garantuotas įspūdingas efektas,

Taip pat vertėtų įsidėmėti:

  • Jei jūsų pagrindinė įvaizdžio detalė papuošalas – rinkitės neutralesnių spalvų rūbus;
  • Jeigu jūsų apranga neutralių spalvų, papuošalą galite drąsiai rinktis ir margą ar stambų;
  • Stambių papuošalų skaičius neturėtų viršyti 3 – 4.
  • Jeigu jau renkatės ekstravagantišką apyrankę ar kaklo papuošalą, pasistenkite, kad auskarai būtų subtilesni.

Avangardinis stilius G-AMBER: baltas karališkas gintaras, priklausomai nuo aprangos derinio, bus puikus pasirinkimas ir klasikos mėgėjoms, ir ekstravagancijos beieškančioms. Papuošalų rinkiniai iš baltojo gintaro puikiai derės ir su kitais aukso spalvos papuošalais.

Grandinėlių su baltu gintaru komplektas – “G-AMBER ROYAL”

Grandinėlės moterims

Stlius moterims – tai ne tik apranga ar drabužis pagal paskutines mados tendencijas, tai jausmas. Jausmas, kai moteris eina gatve pasitikinčiai savimi, tvirtu žingsniu, ir visai nesvarbu, ji dėvi aukštakulnius, aulinukus ar tiesiog sportbačius.

Tinkamai parinkti aksesuarai ir papuošalai taps tobulu priedu jūsų įvaizdžiui. Pasisemkite patarimų iš specialistų ir nebijokite eksperimentuoti. Jūsų stilius ir jo detalės – Jūsų asmenybės atspindys.

Sėkmės jūsų savito stiliaus paieškų kelionėje!

G-Amber