TOP 5 rankų darbo papuošalai moterims

mergina su gintarine grandinele

Atidžiai atrinkti subtilūs rankų darbo papuošalai moterims, kuriuos jau spėjo įsimylėti mūsų klientai. Visi šie gintaro papuošalai padeda sukurti elegantiškos moters įvaizdį. Kiekvienas papuošalas sukuria vis kitokį įvaizdį ir atitinka savo nuotaiką. Minimalistinio stiliaus papuošalai, kurie perkelia gintaro papuošalų kategoriją į naują lygį. Išsirinkite papuošalus, kurie padės pasijausti ypatingai paprastą dieną. Tobulos dovanų idėjos mylimai moteriai.

Gintaro apyrankės su graviravimu

Metai iš metų tai vienas populiariausių papuošalų. Nėra nieko nuostabesnio nei gauti apyrankę su graviravimu. Tai puikus būdas priminti mylimam žmogui apie svarbų gyvenimo įvykį. Taip pat, dažnai graviruojami brangių žmonių vardai. Ypač mėgstama dovana mamoms su jų vaikų inicialais. Galimybių yra be galo daug, o svarbiausia, kad galite sukurti visiškai asmeninį papuošalą. Laikais, kai beveik visi viską turime, dovana su mintimi – itin vertinga.

Apyrankė su graviravimu – 49.9061.90€.

Ją graviruoti galite simboliais, datomis, žodžiais ir net logotipais. Išsirinkti savo apyrankę galite čia

Kaklo papuošalas su vardo raide

Šių metų naujiena ir pasididžiavimas – minimalistinio stiliaus kaklo papuošalas su graviravimu. Grandinėlė papuošta juodo gintaro karoliuku. Tai kaklo papuošalas – stilingai asmenybei. Šis variantas puikus tuo, kad galite pasirinkti ne tik graviravimą, bet ir grandinėlių kiekį bei ilgį. Vienguba arba triguba grandinėlė su asmeniniu graviravimu. Nuo pat pirmo pasirodymo, šis kaklo papuošalas tapo favoritu.

Graviruoti galite vardo raide arba raides. Datas, simbolius arba netgi frazes. Pasirinkimui limitų nėra, tik jūsų fantazija. Sukurkite papuošalą sau, kurį visuomet norėsite nešioti arčiau širdies.

Vienguba grandinėlė su graviravimu – 22.9030.90€. 

Triguba grandinėlė su graviravimu – 35.9045.90€. Grandinėlę rinktis galite ir be graviravimo. 

Juodo gintaro auskarai prie ausies

Joks papuošalų komplektas nėra išbaigtas, be dailių auskarų. Juodo gintaro auskarai sukuriantys subtilų elegancijos įspūdį. Puikiai tiks paprastai dienai arba šventei suderinti su vėriniu arba įspūdingu kaklo papuošalu. Šiuos auskarus mūsų klientai myli būtent dėl jų paprastumo ir galėjimo suderinti su bet kuriuo papuošalų rinkiniu.

Juodo gintaro auskarai – 19.90€. 

8mm rutuliukų skersmens gintariniai auskarai pagaminti iš 100% natūralaus Baltijos gintaro, panaudojant presavimo technologiją. Susikurkite savo asmeninį stilių su išskirtiniu rankų darbo papuošalų rinkiniu.

Natūralaus gintaro apyrankė

Modernaus natūralaus gintaro apyrankė. Vyrauja mitas, jog gintariniai papuošalai – tik močiutėms. Šiuo metu tai vieni populiariausių papuošalų, Baltijos gintaras ypatingai vertinamas, ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Būtent Baltijos gintaras garsėja gydomosomis savybėmis. Natūralaus gintaro papuošalai – šildo, stiprina imunitetą ir neutralizuoja toksinus. Kuo mažiau apdorotas gintaras, tuo stipriau veikia jo gydomosios savybės.

Naturalaus gintaro apyranke

 

Vis daugiau žmonių patiria stresą ir nerimą. Natūralaus gintaro papuošalai ramina ir netgi apsaugo nuo dehidratacijos. G-AMBER svajonė iš pat pradžių buvo padėti pamilti gintarą iš naujo. Smagu matyti, kad kuo toliau, tuo labiau vis jaunesni žmonės įvertina mūsų Lietuvos auksą. Būtent ši apyrankė – gintaro klasika, kuri niekuomet neišeis iš mados. Tad jei norite tikrai stilingo papuošalo, kuris suteiks išskirtinumo jūsų stiliui, natūralaus gintaro apyrankė – pats geriausias pasirinkimas.

Natūralaus gintaro apyrankė – 48.90

Karoliai su individualiu graviravimu

Juodo gintaro karoliai daugelį nustebino, tad šių karolių tiesiog neįmanoma nepaminėti. Sukurti pagal specialią gintaro presavimo technologiją, šie karoliai jau tapo atpažįstami kaip G-AMBER papuošalai.

apyranke verinys ir auskarai

Itin dažnai šie gintariniai karoliai perkami kartu su apyranke bei auskarais. Tai pagrindinis G-AMBER papuošalų komplektas moterims. Visi graviravimai gali būti skirtingi ir paminėti skirtingas datas. Dažnai įsigijus grandinėlę su graviravimu, kitai šventei įsigijami karoliai. Asmeninis dėmesys taip nustebina, jog tokias dovanas tiesiog malonu dovanoti. Tiek sau, tiek ir kitiems. Įamžinkite jums brangias datas stilingai su G-AMBER.

Gintaro karoliai70.90100.90€.