Papuošalai ir skirtingi aprangos stiliai
Papuošalai – šiuolaikinės moters atributas, be kurio dažniausiai nepradedama nei viena diena. Šiuolaikinės moterys ir merginos mėgsta puoštis ir noriai nešioja įvairiausius papuošalus, nepriklausomai nuo pasirinkto dienos įvaizdžio. Tiesa, yra išimčių: vienoms tiesiog nepatinka puoštis ar dienos ritualuose šiam elementui nėra palikta vietos, o kitos to nedaro todėl, kad nežino kaip papuošalai turėtų būti derinami prie aprangos ar netgi tarpusavyje.
Jei jūs esate ta moteris, kuri nežino nuo ko pradėti nešioti papuošalus – žemiau keturi žingsniai, kurių pagalba papuošalai ir jų dėvėjimas kasdienybėje taps maloniu įpročiu. Pažadu, jei atliksite šiuos veiksmus, tikrai atrodysite stilingai ir žinosite, kaip derinti įvairius papuošalus tarpusavyje bei prie pasirinko aprangos kodo.
I žingsnis. Aprangos stilius ir papuošalai. Raskite savo komforto zoną
Jeigu nesate pratusi nešioti papuošalus, lengviausia pradėti – nuo vienos papuošalų kategorijos.
Pirmiausia apgalvokite, koks papuošalas padeda jums jaustis patogiausiai: auskarai, apyrankė, grandinėlė, o gal žiedas. Tada pradėkite nuo pagrindinių metalų: geltono aukso, sidabro ar rožinio aukso. Šios spalvos metalai tinka beveik prie visko, nes yra neutralūs. Na, ir norint aprangos stiliui pridėti šiek tiek daugiau individualumo, renkantis papuošalą dar galima apgalvoti ir pasirinktą taurųjį metalą lydintį akmenį ar mineralą. Pavyzdžiui, tiek minimalistiniam, tiek ir prabangiam / išskirtiniam aprangos stiliui palydėti puikiu pasirinkimu gali tapti tiek sidabriniai papuošalai, tiek ir gintaro papuošalai. Pastarieji, pasitelkus šiuolaikines technologijas – sukurti atrodyti tiek kukliai, tiek ir prabangiai, priklausomai nuo gintaro pasirinkimo (natūralus, juodas, baltas gintaras) ir papuošalų derinimo tarpusavyje (apie tai kituose žingsniuose).
II žingsnis: Papuošalai kasdieniame stiliuje. Pradėkite nuo mažų dalykų
Kad ir kokios kategorijos papuošalus pirmiausia nuspręstumėte nešioti, pradėkite nuo mažų dalykų ir detalių. Jei nuspręsite nešioti auskarus, tada pradėkite nuo auskarų prie ausies: tai gali būti minimalistiniai sidabriniai auskarai ar, pavyzdžiui, gintariniai auskarai prie ausies.
Jei nuspręsite pradėti nuo apyrankių kategorijos, tada išbandykite smulkią gintarinę elastingą apyrankę, kurią lengvai užsidėsite ir nusiimsite kada panorėjusi. Prie bet kokio aprangos stiliaus lengvai priderinsite G-AMBER vyšninio gintaro apyrankę su asmeniniu graviravimu, taip pat sidabrinę apyrankę.
Jei pasirinkote vėrinius, išbandykite ką nors minimalistinio ir neiššaukiančio, tai galėtų būti sidabrinė grandinėlė ar grandinėlė su baltojo gintaro pakabuku.
Ir galiausiai jei pasirinkote žiedų kategoriją, išbandykite reguliuojamą gintarinį žiedą, kad galėtumėte jį nešioti ant skirtingų pirštų ir derinti taip kaip jūs norite. Prie skirtingų aprangos stilių puikiai derės G-AMBER žiedas su baltuoju gintaru.
III žingsnis: Papuošalai ir kasdienė apranga. Padarykite tai įpročiu
Kadangi nešioti papuošalus nesate įpratusi, iš pradžių tai gali atrodyti šiek tiek keista ir nepatogu. Viskas dėl to gerai, nes jūs tyrinėjate naują sritį, todėl galbūt pradžioje skirsite daugiau dėmesio, nei turėtumėte.
Taip pat pradžioje galite jausti papuošalus ant savęs, galbūt net jausite jų svorį, nes nesate įpratusi nešioti jokių papuošalų. Pradėti ugdyti šį įprotį puikiai tiks lengvi, kuklūs ir subtilūs papuošalai, tokie kaip sidabriniai papuošalai. Jie yra išskirtinai lengvi. Norinčioms šiek tiek daugiau elegancijos ir išskirtinumo – rekomenduojami gintariniai papuošalai ar sidabriniai papuošalai su gintaru. Šie akimirksniu prisitaiko prie kūno temperatūros ir net užsidėjusi masyvesnius gintarinius papuošalus, visiškai nejausite jų svorio!
Bet kuriuo atveju, tam, kad išsiugdyti bet kokį įprotį – reikia laiko.
Stenkitės nešioti papuošalus kiekvieną dieną 21 dieną iš eilės (net jei esate namuose). Jei nešiosite tik keletą dienų iš eilės, tada minimalus dienų skaičius galbūt sutrukdys jūsų naujo įpročio įgijimui.
Galbūt tai skamba juokingai, bet, patikėkite, tai vienas iš svarbiausių žingsnių ugdant naują įprotį!
IV žingsnis: Palaipsniui pridėkite kitos kategorijos papuošalus
Kai įprotis nešioti papuošalus bus nebe svetimas, būsite pasiruošusi kitam žingsniui: kitai papuošalų kategorijai.
Pavyzdžiui, jei pastarąsias kelias savaites eksperimentavote su auskarais, tada pridėkite vieną ar dvi apyrankes.
Jei pastaruoju metu puošėtės elegantiška grandinėle, papildykite dienos ritualą žiedu. Nešiokite šiuos papildomus papuošalus dar 21 dienas. Jei po 21 dienų nesate pasiruošusi pereiti į kitą lygį, tada pabandykite pridėti kitą papuošalų kategoriją, pavyzdžiui: auskarai + žiedas + grandinėlė.
IV žingsnis: laikykite savo papuošalus tvarkingai
Patikėkite, sudėtingiausia papuošalų nešiojimo dalis yra jų tvarkingumas. Jei papuošalai bus nesutvarkyti, jų nepavyks arba juos sunkiai rasite, nebūsite linkusi jų nešioti. O tai gali sukelti pagundą išeiti iš namų be papuošalų.
Yra daug skirtingų būdų, kaip organizuoti savo papuošalus ir kur juos laikyti. Norint jog viskas dar pačioje pradžioje būtų paprastai ir viską rastumėte, įsigykite vidutinio dydžio papuošalų dėžutę su skyreliais ir laikykite ją ant komodos. Jei nenorite išlaidauti specialioms papuošalų dėžutėms ar stovams, naudokite bet kokią tuščią dėžutę arba padėklą.
Svarbiausia nepamiršti visada padėti papuošalus atgal į tą vietą, iš kurios juos paėmėte, kad galėtumėte lengvai juos rasti ir turėti prieš akis kasdien!
Dabar kai jau žinote visus papuošalų nešiojimo žingsnius, nepamirškite eksperimentuoti ir išbandyti įvairiausius gintarinius papuošalus. G-AMBER kataloge galite rasti minimalistinių gintarinių ar sidabrinių papuošalų, kurie tinka ir moterims, kurios dar tik pradeda nešioti papuošalus.
Sėkmės stiliaus paieškų kelionėje!