Kaip pradėti nešioti papuošalus, jeigu nežinai kaip juos derinti tarpusavyje ir su skirtingais aprangos elementais?

G-amber

 

Šiuolaikinės moterys ir merginos mėgsta puoštis ir noriai nešioja įvairiausius papuošalus. Tiesa, yra išimčių: vienoms tiesiog nepatinka puoštis, o kitos nežino kaip pradėti nešioti gintarinius papuošalus.

Jei jūs esate ta moteris, kuri nežino nuo ko pradėti nešioti papuošalus, tada siūlyčiau atlikti šiuos paprastus žingsnius. Pažadu, jei atliksite šiuos veiksmus, tikrai atrodysite madingai ir žinosite kaip derinti gintarinius ar kitus papuošalus tarpusavyje.

 

Pirmas žingsnis: Raskite savo komforto zoną.

Jeigu jūs nesate pratusi nešioti gintarinius papuošalus, tada reikėtų pradėti nuo vienos papuošalų kategorijos.

Pirmiausia turėtumėte žinoti, koks papuošalas padeda jums jaustis patogiausiai: gintariniai auskarai, gintarinės apyrankės, grandinėlės ar gintariniai žiedai. Tada pradėkite nuo pagrindinių metalų: aukso, sidabro ar rožinio aukso. Šios spalvos metalai tinka beveik prie visko, nes yra neutralūs.

Juodo blizgaus gintaro auskarai – “G-AMBER SHINE”

Gintariniai auskarai

 

Antras žingsnis: Pradėkite nuo mažų dalykų.

Kad ir kokios kategorijos gintarinius papuošalus pirmiausia nuspręstumėte nešioti, pradėkite nuo mažų dalykų ir detalių.

Jei nuspręsite nešioti auskarus, tada pradėkite nuo gintarinių auskarų prie ausies ar kitų smulkių auskarų.

Jei nuspręsite pradėti nuo gintarinių apyrankių kategorijos, tada išbandykite smulkią gintarinę elastingą apyrankę, kurią lengvai užsidėsite ir nusiimsite kada panorėjusi. Puikiai tiktų G-AMBER siūloma vyšninio gintaro apyrankė su asmeniniu graviravimu.

Jei pasirinkote vėrinius, išbandykite ką nors minimalistinio ir neiššaukiančio, tai galėtų būti grandinėlė su baltuoju gintaru.

Ir galiausiai jei pasirinkote žiedų kategoriją, išbandykite reguliuojamą gintarinį žiedą, kad galėtumėte jį nešioti ant skirtingų pirštų ir derinti taip kaip jūs norite. Puikiai tiks G-AMBER žiedas su baltuoju gintaru.

Vyšninio gintaro apyrankė su asmeniniu graviravimu – “G-AMBER Moments”

Gintarinės apyrankės moterims

 

Trečias žingsnis: Padarykite tai įpročiu.

Kadangi nešioti papuošalus nesate įpratusi, iš pradžių tai gali atrodyti šiek tiek keista ir nepatogu. Viskas dėl to gerai, nes jūs tyrinėjate naują sritį, todėl galbūt pradžioje skirsite daugiau dėmesio, nei turėtumėte.

Taip pat pradžioje galite jausti papuošalus ant savęs, galbūt net jausite jų svorį, nes nesate įpratusi nešioti jokių papuošalų. Todėl, pradėti ugdyti šį įprotį puikiai tiks būtent gintariniai papuošalai, todėl, kad jie yra išskirtinai lengvi, akimirksniu prisitaiko prie kūno temperatūros ir net užsidėjusi masyvesnius gintarinius papuošalus visiškai nejausite jų svorio!

Bet kuriuo atveju, tam, kad išsiugdyti bet kokį įprotį – reikia laiko.

Stenkitės nešioti gintarinius papuošalus kiekvieną dieną 21 dieną iš eilės (net jei esate namuose). Jei nešiosite tik keletą dienų iš eilės, tada minimalus dienų skaičius galbūt sutrukdys jūsų naujo įpročio įgijimui.

Galbūt tai skamba “kvailai”, bet patikėkite manimi, tai vienas iš svarbiausių žingsnių ugdant naują įprotį!

Juodo gintaro vėrinys – KA0048

Gintariniai karoliai moterims

 

Ketvirtas žingsnis: Palaipsniui pridėkite kitos kategorijos papuošalus.

Dabar, kai jau įpratote nešioti gintarinius papuošalus, esate pasiruošusi kitam žingsniui: kitai papuošalų kategorijai.

Pavyzdžiui, jei pastarąsias kelias savaites eksperimentavote su gintariniais auskarais, tada pridėkite viena ar dvi gintarinės apyrankes.

Jei pastaruoju metu puošėtės nuostabia gintarine grandinėle, tada užsidėkite keletą gintarinių žiedų. Nešiokite šiuos papildomus papuošalus dar 21 dienas. Jei po 21 dienų nesate pasiruošusi pereiti į kitą lygį, tada pabandykite pridėti kitą papuošalų kategoriją: auskarai + žiedas + grandinėlė.

Juodo gintaro apyrankės ir grandinėlės komplektas – “G-AMBER MIX and MATCH”

Grandinėlės moterims

 

Penktas žingsnis: laikykite savo gintarinius papuošalus tvarkingai.

Patikėkite manimi, sudėtingiausia papuošalų nešiojimo dalis yra jų tvarkingumas. Jei papuošalai bus nesutvarkyti, jų nepavyks arba juos sunkiai rasite, nebūsite linkusi jų nešioti. O tai gali sukelti jums pagundą išeiti iš namų be papuošalų.

Yra daug skirtingų būdų, kaip organizuoti savo papuošalus ir kur juos laikyti. Norint jog viskas dar pačioje pradžioje būtų paprastai ir viską rastumėte, įsigykite vidutinio dydžio papuošalų dėžutę su skyreliais ir laikykite ją ant komodos. Jei nenorite išlaidauti specialioms papuošalų dėžutėms ar stovams, naudokite bet kokią tuščią dėžutę arba padėklą.

Svarbiausia nepamiršti visada padėti papuošalus atgal į tą vietą, iš kurios juos paėmėte, kad galėtumėte lengvai juos rasti ir turėti prieš akis kasdien!

Grandinėlė su gintaru – “G-AMBER Timeless”

Grandinėlės moterims

Dabar kai jau žinote visus papuošalų nešiojimo žingsnius, nepamirškite eksperimentuoti ir išbandyti įvairiausius gintarinius papuošalus. G-AMBER kataloge galite rasti minimalistinių gintarinių papuošalų, kurie tinka ir moterims, kurios dar tik pradeda nešioti papuošalus.

Sėkmės stiliaus paieškų kelionėje!