Top 5 juodojo gintaro papuošalai

G-AMBER Top 5 juodojo gintaro papuošalai

Moteriški papuošalai yra neatsiejama stilingos moters įvaizdžio detalė. Tačiau šį kartą ne apie besikeičiančias madas, naujoves, kokios formos ir spalvos madingos šį sezoną, o apie amžinai stilingą spalvą JUODĄ ir šios spalvos papuošalus tapusius klasika. Mados keičiasi, o klasika yra klasika ir ji išlieka visada.

Ypač patiks toms, kurios rinkdamosis papuošalus bijo prašauti, nelabai pasitiki savimi derindamos papuošalus su “outfitu”.

Pateikiu Jums TOP 5 juodojo gintaro papuošalus, su kuriais visada jausitės pasirinkusios teisingai.

 

Nr. 1. Apyrankė su asmeniniu graviravimu – “G-AMBER Moments”

Klasikinė juodų, gintarinių rutuliukų apyrankė, kuri derės prie bet kokio stiliaus aprangos. O pasirinkta sidabro ar aukso spalvos detalė pabrėš visą apyrankės grožį. Tam, kad dar labiau pabrėžti detalės grožį, bei suasmeninti papuošalą, galite pasirinkti graviravimą. Susikurkite ypatingą asmeninį papuošalą, kuris primins apie svarbų gyvenimo įvykį, datą ar brangaus žmogaus vardą. Įamžinkite tai kas jums svarbu.

Apyrankė su asmeniniu graviravimu – “G-AMBER Moments”

Nr. 2. Karoliai vaikams su asmeniniu graviravimu – “G-AMBER Moments”

Top numeris 2 yra juodojo gintaro karoliai vaikams. Nors didžiausias dėmesys yra skiriamas dailiosios lyties atstovių papuošalams, tačiau negalime pamiršti ir mūsų mažųjų stileivų. Ypač dabar, kai labai dažnai mamos kuria vientisą visos šeimos įvaizdį. Nemažai mamų kurdamos stilių vaikams, kuria “suaugusiojo” stilių, renkasi klasikinius papuošalus, be ryškių iššaukiančių spalvų, be vaikiškų elementų. Ir žinoma, sukurti visišką asmeninį papuošalą savo mažyliui galite pasirinkti asmeninį graviravimą, pirmąją vardo raidę, apsaugą nuo piktos akies ar svarbią datą.

Karoliai vaikams su asmeniniu graviravimu – “G-AMBER Moments”

Nr. 3. Juodo gintaro vėrinys su medalionu – “G-AMBER TIMELESS”

Šis gintaro rutuliukų vėrinys nepalieka abejingu nei vieno! Tobulo dizaino, juodojo gintaro kaklo vėrinys su paauksuotu medalionu – klasika susijungusi su modernizmu. Šių metų turbūt pats populiariausias papuošalas, kuriam nereikia jokių papildomų detalių, nes jis taps pagrindiniu akcentu jūsų įvaizdyje ir leis jums jaustis išskirtinai ir be abejonės puošniai. Juoda ir auksas visada atrodo skoningai ir elegantiškai.

 

Juodo gintaro vėrinys su medalionu – “G-AMBER TIMELESS”

 

Nr. 4. Grandinėlė su juodo gintaro pakabuku – “G-AMBER TIMELESS”

Tobulas pasirinkimas moterims, kurios nemėgsta dažnai keitinėti papuošalų, įsimyli vieną ir ilgai jį nešioja, kuris dera tiek kasdienai, tiek darbinėje aplinkoje. Minimalistinio stiliaus nerūdijančio plieno, aukso spalvos grandinėlė su juodojo gintaro pakabuku. Papuošalas, kuris taps akcentu kiekvienam jūsų įvaizdžiui. Puikiai kartu dera su minimalistiniais auskarais burbuliukais, apie kuriuos skaitykite žemiau.

 

Grandinėlė su juodo gintaro pakabuku – “G-AMBER TIMELESS”

 

Nr. 5. Juodo blizgaus gintaro auskarai – “G-AMBER SHINE”

Apie šiuos minimalistinius gintarinius auskarus burbuliukus, turbūt nereikia daugžodžiauti. Tai visiška klasika, patogumas, derantys visur ir visada, o svarbu skoninga ir stilinga. Moterys kurios renkasi šiuos auskarus:

  • Mėgstančios minimalistinį stilių
  • Negalinčios nešioti sunkių, sveriančių auskarų, kurie ištempia ausies spenelį
  • Nemėgstančios ir neturinčios laiko kasdien keisti papuošalus, tačiau norinčios atrodyt stilingai kasdien
  • Moterys, kurias įpareigoja darbinė aplinka, pagal etiketą renkasi subtilius akį nerėžiančius auskarus.

Juodo blizgaus gintaro auskarai – “G-AMBER SHINE”

Juodą spalvą besirenkančios moterys dažnai siekia sukurti elegancijos, rafinuotumo ir pasitikėjimo savimi įspūdį. Juodos spalvos papuošalai nereikalauja didelio derinimo. O tai tikrai palengvina gyvenimą, skubančioms, užsiėmusioms moterims.

G – AMBER produktų kataloge rasite nemažą juodojo gintaro papuošalų pasirinkimą, netik sau, bet ir savo artimiesiems. “G-AMBER” gintariniai papuošalai sukurti apjungiant tai, kas geriausia iš gamtos su šiuolaikinėmis technologijomis, taip sukuriant išskirtinius gintarinius papuošalus, kurie verti jūsų dėmesio. Nepraleiskite progos užsukti ir įsigyti SAVO papuošalo!