Papuošalų derinimas pagal moters stilių

Mada – toks dalykas, kurį kiekvienas gali interpretuoti savaip, ypač kai kalba pasisuka apie individualų stilių. Reikia tik žinoti stiliaus derinimo taisykles, tačiau nereikia jomis vadovautis visu 100%, interpretuokite savaip ir susikurkite individualų, autentišką stilių.

Kaip ir drabužių pasirinkime taip ir su aksesuarais, pasinaudoji profesionalų patarimais, pajungi savo fantaziją ir susikuri puikų savitą stilių.

Šiame straipsnyje  norėčiau pasidalinti idėjomis kokius papuošalus iš G – AMBER rinktis prie vieno ar kito stiliaus.

 

1. Sportinis – laisvalaikio stilius

Turbūt šiuo keistu pandeminiu laikotarpiu neatsirastų moters, kuri nebūtų įsigijusi laisvalaikio kostiumėlio, sportinių kelnių, oversize džemperio. Netgi užkietėjusios aukštakulnių bei suknelių maniakės neatsispyrė šiai madai. Ypač kai pasiūla tokia didžiulė, vis atsiranda  naujų kūrėjų, kurie siūlo naujesnio, įdomesnio kirpimo modelių. Praktiškumas, patogumas ir mada – taip galėtume apibūdinti šią laisvalaikio kostiumėlių tendenciją. O norint sustiprinti ir individualizuoti savo stilių – reikia tik atitinkamai pasirinkti papuošalus.

Iš G-AMBER  kolekcijos šį stilių puikiai išpildytų gintariniai auskarai vinutės su baltuoju arba juoduoju gintaru. Tai vienas iš mūsų populiariausių gaminių, labai pamėgtas ir išgirtas. Tinkamas nešioti visus metus, ypač patogu šaltuoju sezonu, neužsikabina už šaliko ar rūbų.

Taip pat galite rinktis auskarus “HOOPS”, kurie puikiai dera prie sukeltų į uodegą plaukų, ar netvarkingo kuoduko šukuosenos. Tokiam įvaizdžiui suteiksite daugiau žaismingumo.

Na ir žinoma apyrankės, susluoksniuotos, skirtingų spalvų, gintarinių rutuliukų apyrankės, ypač puikiai tiks prie laisvalaikio stiliaus rūbų derinamos su laikrodžiu.

 g-amber - balto - gintaro - auskarai - moterims Balto gintaro auskarai – “G-AMBER ROYAL”

Balto gintaro auskarai – “G-AMBER ROYAL”20.9025.90

 

2. Ofiso įvaizdis

Dar vienas moterų tipas, kurios nebūtinai dirba ofiso darbą, ar turi nuosavą verslą. Tiesiog yra prijaučiančios ofiso – verslininkių įvaizdžiui. Jos visuomet nori būti pasitempusios, susitvarkiusios, dievina klasikinius kostiumėlius, švarkelius, kaklo skareles, avi aukštakulnius. Netgi kasdieninis jų stilius labiau artimesnis ofiso stiliui, tad jos greičiausiai nepamatysite nešiojančios kuprinę, ar avinčios sportbačių.

Šio stiliaus atstovės norėdamos atrodyti gražiai ir profesionaliai, turėtų atkreipti dėmesį renkantis papuošalus tiek pat kiek ir renkantis garderobą.

Norint išlaikyti dalykinį – oficialų stilių reikėtų vadovautis taisykle “mažiau yra daugiau”. Mažesni subtilūs papuošalai dera prie bet kokio įvaizdžio. Niekada neprašausite pro šalį pasirinkusi jau klasika tapusius minimalistinius auskarus burbuliukus. Venkite stambių kaklo papuošalų, kurie labai krenta į akis, vietoj to rinkitės grandinėlę su pakabuku. O papuošalai iš aukso ar paauksuotomis detalėmis yra klasika, kuri visuomet atrodys skoningai.

Grandinėlė su juodo gintaro pakabuku – “G-AMBER TIMELESS”

Grandinėlė su juodo gintaro pakabuku – “G-AMBER TIMELESS”32.90

 

3. Ekstravagantiškas stilius

Ką aplamai reiškia žodis ekstravagantiškas? Kai kalbame apie žmogų ir jo stilių – tai reiškia neįprastas, įmantrus, siekiantis dėmesio. Todėl neretai sutikę gatvėje tokį žmogų iškart atkreipiame dėmesį. Jo įvaizdžio detalės, apranga kalba už save, prikausto žvilgsnį. Šie žmonės siekia išsiskirti iš minios, nebūti dar vienu pilkos masės dalyviu.

G-AMBER didžioji dalis produkcijos labiau atspindi minimalistinį stilių, tačiau pasirinkimo netrūksta ir norinčioms kažko neįprasto, susikurti savitą stilių, atkreipti dėmesį į save.

Pasirinkus palaidinę gilesne iškirpte ir teisingai susluoksniavus kelis gintarinius vėrinius, skirtingų ilgių, skirtingais pakabučiais nustebsite kokį  “WOW” efektą galima išgauti.

Taip pat jei siekiate, kad pagrindinė įvaizdžio detalė taptų papuošalas, rinkitės neutralesnių spalvų rūbus. O papuošalą galite rinktis ir margą ir stambų. Tik stambių papuošalų skaičius neturėtų viršyti 3 – 4. Jeigu jau renkatės ekstravagantišką apyrankę ar kaklo papuošalą, pasistenkite, kad auskarai būtų subtilesni.

Iš G-AMBER siūlomo baltojo karališko gintaro, jo komplektą galite sustiprinti su kitais aukso spalvos papuošalais, kurie kuo puikiausiai papildys vienas kitą.

Grandinėlių su baltu gintaru komplektas – “G-AMBER ROYAL”

Grandinėlių su baltu gintaru komplektas – “G-AMBER ROYAL”43.90

 

Tinkamai parinkti aksesuarai ir papuošalai taps tobulu priedu jūsų įvaizdžiui. Pasisemkite patarimų iš specialistų ir nebijokite eksperimentuoti. Jūsų stilius ir jo detalės – Jūsų asmenybės atspindys.

Sėkmės jūsų savito stiliaus paieškų kelionėje!