Gintarinių auskarų pasirinkimas pagal veido formą

Gintarinė apyrankė su auksuota detale

Gintariniai auskarai puikiai pagyvina jūsų išvaizdą ir padeda atrodyti stilingai bei išskirtinai. Tinkamai parinkti auskarai gali išryškinti geriausias jūsų veido formos savybes. Todėl svarbu pasirinkti gintarinius auskarus, kurie papildytų jūsų natūralų grožį, o ne atvirkščiai. Žinojimas, kokie auskarai tinka jūsų veido formai ir kokių reikėtų vengti iš ties svarbu. Kodėl? Būtent tai padės jums jaustis nuostabiai, bei parodys jūsų unikalų stilių.

Kiekvienas iš mūsų turi skirtingą veido formą, jei kalbant apie gintarinius auskarus moterims labai svarbu žinoti kokie tinkamiausi ir kokių patartina vengti.

Žemiau mes apibūdinome 6 skirtingas veido formas ir kokie gintariniai auskarai labiausiai tinka.

 

1. Ovalo veido forma

 

Jei jūsų veidas ovalus, sveikinu! Ši veido forma yra laikoma geidžiamiausia! Kodėl? Nes ji yra labai universali ir lengvai galima pritaikyti daugumą papuošalų.

Ovalo formos veidui tinka įvairūs ir praktiškai visi auskarai. Čia reikėtų nebijoti pasitelkti savo vaizduotę ir drąsiai išbandyti kažką naujo. Šiai formai ypač dera apvalūs, apsikritimo ar lašo formos gintariniai auskariukai.

Patarimas: stenkitės vengti ilgų ir plonų auskarų kurie vizualiai ištemps jūsų veidą.

Juodo gintaro auskarai – “G-AMBER Shine”

Juodo gintaro auskarai – “G-AMBER Shine”17.90 – 19.90

Gintariniai auskarai vinelės su baltuoju gintaru20.9025.90

 

2. Apvali veido forma

 

Jei turite apvalų veidą, tada derėtų jį padaryti vizualiai ilgesnį ir kad veidas atrodytų simetriškas. Kabantys auskarai ir ilgi kabliukai jums atrodys nepakartojamai! Kaip ir kvadrato, stačiakampio, ovalų formos auskarai padės vizualiai pailginti jūsų veidą.

Patarimas: venkite didelių, auskarų “rinkių”, nes jie padarys veidą dar labiau apvalų, ir jūsų nuostabūs auskarai nebus pastebėti.

Auskarai su gintaro mozaika – AU0024

Auskarai su gintaro mozaika – 15.90

 

3. Pailgas veidas

 

Jei turite ilgesnę, pailgą veido formą, geriausias pasirinkimas norint pasipuošti būtų gintariniai auskarai vinelės (smulkūs auskarai), auskarai su lašeliu, rinkelės ar kvadrato formos auskarai. Tokio tipo auskarai padės jūsų veidui atrodyti ovalesniu, ir suteiks daugiau apimties ties skruostais.

Patarimas: vengti ilgų, plonų auskarų, kurie jūsų ilgesnio veido formai gali suteikti papildomo ilgio.

Auskarai su gintaro mozaika.

 

Auskarai su gintaro mozaika17.90

 

4. Kvadrato ir stačiakampio veido formos

 

Kvadrato formos veidas pasižymi gražia ir stipria žandikaulio linija, todėl rinkitės gintarinius auskarus kurie sušvelnins natūralius veido kampus bei padės išlyginti ir pabrėžti jūsų veido formą.

Su vidutinio ilgio ar ilgais auskarais jūs atrodysite nuostabiai. Puikus pasirinkimas, būtų šio tipo: lašo formos, ilgi, didelės rinkelės, daugiasluoksniai bei minimalūs gintariniai auskarai.

Patarimas: venkite kvadratinių ar grubios formos auskarų. Labai svarbu išlikti moteriškai.

G-AMBER

 

5. Širdelės formos veidas

 

Tokio veido savininkės turėtų pasirinkti auskarus, kurie subalansuotų veidą, nukreiptų dėmesį į akis, skruostus ar žandikaulio liniją.

Tinkamai pritaikyti gintariniai auskarai padės labiau išryškinti ir papildyti širdelės veido formą. Šio tipo veidui gražiai atrodys pasverti apačioje kabantys auskarai, su išlenkimais arba lašelio formos. Taip pat galite ir eksperimentuoti pasirinkus rombo formos auskarus, kurie suteiks veidui tikrai išskirtinį žavesį.

Patarimas: miniatiūrinės rinkelės ir auskarai vinelės nepatartina nešioti šiai veido formai.

G-AMBER

 

6. Deimantinė arba rombo veido forma

 

Jei jūsų veido forma yra deimantas, tuomet esate toks retas kaip brangakmenis! Jūsų veidas yra linkęs siaurėti tiek prie plaukų linijos, tiek nuo smakro, o akys yra plačiausia veido dalis.

Šio veido tipui siūloma nešioti juodo gintaro auskarus vineles, jos dailiai priglunda prie ausies. Tinka ir gintariniai auskarai kurių plotis yra didesnis nei ilgis bei sukuria daugiau apimties apačioje ties smakru, pvz. auskarai lašeliai.

Patarimas: venkite auskarų kurie platesni viršuje ir pradedantys siaurėti nuo vidurio į apačia.

Auskarai su natūraliu gintaru.

Auskarai su gintaru – AU00717.90

 

Kiekviena moteris nori atrodyti žavingai, patraukliai ir jaustis puikiai. Todėl svarbu išsirinkti tinkamus aksesuarus, kurie išryškins gražiausias jūsų veido linijas bei privers atrodyti moteriškesnei.

G-Amber siūlo įvairiausio stiliaus gintarinius auskarus, kurie tinkami kasdieniniam naudojimui ir dera prie jūsų veido formos.