5 būdai kaip stilingai dėvėti gintarinius papuošalus rudens sezonu

G- AMBER

Ar galite patikėti, kad jau rudens vidurys? Šiuo šaltuoju laikotarpiu mes keičiame visą savo garderobą į šiltesnius drabužius. Nešiojame šiltus, didelius, jaukius megztinius, ir šalikus.

Taip pat rudens sezonu gali kilti klausimas, apie tai kaip atrodyti stilingai, kaip prie pasirinktos aprangos derinti gintarinius papuošalus, kad atrodytumėte stilingai.

Aš dalinuosi su jumis 5 patarimais kaip tinkamai ir stilingai dėvėti gintarinius papuošalus rudens sezonu:

 

Nr. 1

Megztinis aukštu kaklu yra itin populiarus rūbas šaltuoju laikotarpiu. Jeigu mėgstate nešioti šio tipo megztinius, siūlyčiau jums rinktis ilgesnes gintarines grandinėles ir vėrinius. Tinka smulkios ir stambios grandinėlės. O jei norite kažko daugiau ir išskirtinio, reikėtų nepamiršti jog ilgi kabantys auskarai su gintaro mozaika ypač dera prie megztinio aukštu kaklu ir sukuria išskirtinį įvaizdį.

Patarimas: užsidėkite savo mėgstamiausią grandinėlę, ir juodus gintarinius auskarus “G-AMBER Timeless”, šis derinys atrodys puikiai!

Auskarai su gintaro mozaika – AU0022

Auskarai su gintaro mozaika  AU0022 – 15.90

 

Nr. 2

Ploni megztiniai. Su šiuo rūbu nebijokite eksperimentuoti ir užsidėkite keletą grandinėlių su gintaru. Savo mėgstamas grandinėles nebijokite sluoksniuoti, nešiokite jas skirtingų dydžių, spalvų ir ilgių. Šis derinys neabejotinai pagyvins ir sukurs unikalią išvaizdą jūsų aprangai.

Jei esate plonų, lengvų megztinių mėgėjos, tada siūlyčiau įsigyti juodo gintaro vėrinį su medalionu, kurį taip pat galima sluoksniuoti su kitomis grandinėlėmis. Šis nuostabus medaliono vėrinys yra klasika, nes tinka įvairiomis progomis ir prie bet kokios aprangos.

 

Juodo gintaro vėrinys su medalionu – “G-AMBER TIMELESS” – 65.9077.90

 

Nr. 3

Gintariniai auskarai vinelės su baltuoju gintaru. Šie auskarai yra visų pamėgtas aksesuaras. Tai nuostabus papuošalas tinkantis nešioti visus metus, bet labiausiai tinka rudens sezonu. Kodėl? Nes tinkamai dera prie bet kokio rūbo, o užsidėjus mėgstamą skarelę, šaliką ar paltą šie gintariniai auskarai neužsikabins ir neužklius už rūbų.

 

Balto gintaro auskarai – “G-AMBER ROYAL”

Balto gintaro auskarai – “G-AMBER ROYAL”– 20.9025.90

 

Nr. 4

Jei jūs esate gintarinių apyrankių gerbėja, mano pasiūlymas šiam rudeniui būtų – sluoksniuoti. O tai reiškia kaip ir su gintarinėmis grandinėlėmis, taip ir su gintarinėmis apyrankėmis, nebijoti sluoksniuoti ir eksperimentuoti. Būkite kūrybingos ir nešiokite savo mėgstamiausias apyrankes su kitomis gintarinėmis apyrankėmis, kurios yra skirtingų dydžių ir spalvų. Ypač puikus derinys baltojo ir juodojo gintaro apyrankės sudėtos kartu, kurios taip pat dera ir prie pasirinkto laikrodžio.

Patarimas jums, jei dėvite storą megztinį, šiuo atveju siūlyčiau sluoksniuoti keletą apyrankių arba užsidėti vieną stambią gintarinę apyrankę. Kodėl? Nes plonos apyrankės bus užslėptos po šiltu megztiniu ir jos nebus itin pastebėtos.

 

Dvi juodojo gintaro apyrankės G-AMBER

Dvi juodojo gintaro apyrankės G-AMBER – 71.8085.80

 

Nr. 5

Akinių, kaukės, skrybėlės virvelė ir kaklo papuošalas su juoduoju gintaru. Šis aksesuaras ypač tinkantis rudens sezonui puikiai dera prie palto, prie skrybėlės, veido kaukės, saulės akinių ir prie mėgstamos palaidinės. Kodėl prie palaidinės? Nes ši virvelė yra 75 cm ilgio ir kurią galima paversti į gražų ir elegantišką vėrinį.

Jei norite atrodyti stilingai šį rudenį, tuomet turite neatsilikti nuo visų naujausių gintarinių papuošalų ir aksesuarų tendencijų. Tai nereiškia, jog jums reikia nešioti tik tai kas “madinga”, būtinai atsižvelkite į savo norus.

 

https://g-amber.lt/produktas/akiniu-virvele-su-juodu-gintaru-g-amber-summer/

Akinių virvelė su juodu gintaru – “G-AMBER Summer” 79.90

 

Mano patarimas būtų nebijoti šį rudenį eksperimentuoti su įvairiais gintariniais papuošalais. Tiesiog prieš įsigyjant bet kokį aksesuarą ar papuošalą būtinai atkreipkite dėmesį į tai ar šis daiktas suteiks jums norimą įvaizdį ir derės prie jūsų pasirinkto stiliaus. Nepamirškite užsukti į G-amber elektroninę parduotuvę, nes ten rasite gintarinių papuošalų su kuriais atrodysite stilingai.