TOP 3 gintaro ir jo papuošalų panaudojimo būdai jūsų šventėse

G-AMBER

Turbūt dauguma pamenate laikus, kuomet gintaras ir jo dirbiniai buvo siejami su gatvės  prekyvietėmis ir tai buvo laikoma „bobučių“ reikalu. Netaisyklingų formų gintariniai karoliai, masyvios apyrankes, gintarais klijuoti paveikslai nebuvo taip populiarūs tarp jaunų žmonių, tačiau gintaras – Lietuvos auksas visuomet turėjo vertę.

Keičiantis laikams gintaro tendencijos koja kojon žengia su besikeičiančia mada, stilingos moterys ir vyrai atranda gintarą iš naujo, tiek nešiodami kasdieninius papuošalus, tiek kuriant įvaizdį įvairiomis progomis, ypatingai dabar, kai yra vertinamas natūralumas ir kokybė.

Pateiksime TOP 3 gintaro ir jo papuošalų panaudojimo būdus jūsų šventėse.

 

1.Gintaro papuošalai jūsų šventiniame įvaizdyje

 

Pastaraisiais metais vyrauja vis modernesnis, kitoniškas nuotakų įvaizdis. Šalia ilgų, pūstų suknelių renkamasi modernesnio stiliaus suknelės, kostiumėliai, plačios kelnės ir švarkai, atsisakoma perkrauto blizgučio įvaizdžio. Tokiai nuotakai ypač derėtų baltojo karališko gintaro papuošalai – minimalistiniai auskarai ir pakabukas. Na, o kad jaunųjų įvaizdis derėtų tarpusavyje, jaunikį ypač papuoštų gintarinės sąsagos. Na ir kaip gi be gintaro papuošalų kai jaunųjų fotosesijos vyksta prie jūros. Saulė, smėlis, jūra ir žinoma gintaras sukurs žavingą, vientisą stilių.

Balto gintaro auskarai – “G-AMBER ROYAL”

Balto gintaro auskarai – “G-AMBER ROYAL”20.9025.90

Krikštynos tai dar viena miela ir jautri šventė, kurią norisi įprasminti ir atsiminti ilgam. Tokiai progai mažajam būsimam krikščioniui tiks gintarinis rankų darbo rožančius, kurį vėliau bus galima panaudoti pirmajai Komunijai.

Juodojo gintaro rožančius – RO004

 

Juodojo gintaro rožančius  RO00449.90

Na ir žinoma, gimtadienio šventės, išleistuvės, kuomet norite puoštis ir būti išskirtinės, aksesuarai yra viena iš pagrindinių įvaizdžio sudedamųjų dalių. Jeigu dėvite suknelę gilesne iškirpte galite rinktis kelių sluoksnių gintaro grandinėlę, kuri suteiks papildomo žavesio, na o jei dėvite suknelę apnuoginančią nugarą, pasirinkę šią grandinėlę leiskite jai kristi ant nugaros –  sukursite “wow” efektą!

Grandinėlė su gintaru – “G-AMBER Timeless”

Grandinėlė su gintaru – “G-AMBER Timeless”16.9022.90

 

2. Gintaro dulkių ceremonija

 

Gintaro dulkių ritualas yra atėjęs dar iš pagonių laikų, kuomet gintaro dulkės būdavo metamos į laužą sugalvojant norą. Gintaro dulkės yra išgaunamos šlifuojant ir gręžiant Baltijos gintarą. Dabar gintaro dulkės vestuvėse ir kitose šventėse dažnai yra naudojamos kaip alternatyva fejerverkams. Pagrindinė idėja vestuvėse yra užkurti savo šeimos židinį, o svečiai padeda jam įsiliepsnoti – stovėdami ratu ima saują gintaro dulkių ir meta į ugnį linkėdami jaunavedžiams ilgo ir laimingo gyvenimo kartu.

Taip pat ši pramoga tinkama gimtadienių, išleistuvių proga. Gintaro dulkės metamos į ugnį gražiai suliepsnoja ir išskleidžia gintaro aromatą. Ši ceremonija nepaliks abejingų svečių!

 

3. Gintarinės dovanos

 

Dovanodami gintarines dovanas – dovanojate sveikatą, gamtos energiją. Visi nuo seno žinome apie gintaro gydomąsias savybes, ir duodamą naudą organizmui, kadangi gintaras natūralus brangakmenis susiformavęs gamtoje.

Štai Jums keletas orginalių, gintarinių dovanų idėjų.

Gintarinių gaminių yra įvairiausių, nuo populiariųjų apyrankių, elegantiškų kaklo pakabukų, kelioninių rožančių, kaklo vėrinių tiek vaikams, tiek suaugusiems.

Krikštynų progai ypač prasminga dovana, gintarinis kaklo vėrinys mažyliui su asmeniniu graviravimu, primenantis apie svarbų įvykį. Tai tiesioginis jūsų palinkėjimas galbūt apsauga nuo piktos akies, arba simbolis kuris pritraukia sėkmę. Taip pat kaip padėką krikšto tėveliams gali būti dovanojamos gintarinės poros apyrankės, arba apyrankės su asmeniniu graviravimu – palinkėjimu, o koks jis bus priklauso tik nuo jūsų fantazijos.

Apyrankės poroms su asmeniniu graviravimu – “G-AMBER MOMENTS”

Apyrankės poroms su asmeniniu graviravimu – “G-AMBER MOMENTS”79.8091.80

Vestuvių šventės dovanos. Kad dovana nebūtų nuobodi, dovanokite atsiminimą, emociją, parodykite jauniesiems kokie jie jums svarbūs, galite dovanoti suasmenintas poros apyrankes ar kaklo vėrinius su data, inicialais, meilės ar begalybės simboliu.

Na ir žinoma nei vienos vestuvės neapsieina be padėkos tėveliams, už meilę ir pagalbą, už besąlygišką rūpestį. Mamoms kuo puikiausiai tiks gintaro karolių vėriniai, arba visas komplektas – karoliai, apyrankė ir auskarai. Tėveliams originali dovana būtų pinigų segiklis, sąsagos.

Grandinėlių su baltu gintaru komplektas – “G-AMBER ROYAL”43.90

Dovanos didesnei grupei žmonių, pavyzdžiui vestuvių ar krikštynų svečiams kuomet norima atsidėkoti : gintariniai medeliai, gintaro maišeliai, muiliukai su gintaro dulkėmis, raktų pakabukai.

 

Viskas priklauso nuo jūsų noro ir pasirinkimo galimybių, tad mielai kviečiu pasižvalgyti į originalų, lietuvišką G – Amber  gintarinių gaminių katalogą,  na o jeigu sunku išsirinkti visuomet galite įsigyti ir dovanų kuponą!