5 dovanų idėjos Mamos dienai

gintaro karoliai mamai

Visuomet norisi, jog mamos žinotų kiekvieną dienos sekundę, kokios jos mums yra svarbios. Mamos diena – tai puiki proga padovanoti mielą dovaną, kuri kiekvieną dieną primins, kaip labai ją vertinate. 

Ką padovanoti Mamai Mamos dienos proga, kad ji galėtų džiaugtis ne tik tą dieną, bet ir visomis kitomis likusiomis dienomis? Vaikystės nuotraukos, gintariniai papuošalai, personalizuotos graviracijos, dienoraštis, kvepalai, gėlės, knygos, kuponai į SPA procedūras. Bet kuriuo atveju, mamos diena – tai proga ją palepinti. 

Ir, žinoma, turbūt pati geriausia dovana mamai – tai praleistas laikas kartu. Koncertai, mini kelionės arba kad ir jauki Jūsų paruošta vakarienė su žvakėmis, neabejotinai pradžiugins mamą. 

Dovanos idėja nr. 1: vaikystės nuotraukos 

Daugelio iš mūsų vaikystės nuotraukos yra sudėtos į albumus ir retai išvysta dienos šviesą. Tai vieni brangiausių prisiminimų, kurie visuomet sukelia šiltus jausmus. Visos mamos apsidžiaugs paveikslu ar puodeliu su savo šeimos atvaizdu. Canva.com programėle nemokamai, greitai ir paprastai galite sukurti momentines nuotraukas, koliažą arba netgi ir knygą. 

Dar viena idėja yra nuskaityti senas mamos jaunystės juodai baltas nuotraukas ir jas automatiškai nuspalvinti šioje svetainėje. Dar kokybiškesniam rezultatui, galite nusisamdyti dizainerį, kuris dar tiksliau parinks spalvas. 

Nuotraukos suteikia itin daug galimybių, galite sukurti savo augimo mini istoriją, kurioje sudėtumėte skirtingo amžiaus nuotraukas ir surašytumėte prisiminimus iš to laiko. 

Dovanos idėja nr. 2: gintarinė apyrankė

Mažai apdorotas gintaras ne tik pasakiško grožio, bet tuo pačiu ir gydo, pavyzdžiui, apsaugo nuo įvairių ligų, stiprina imuninę sistemą, nuramina ir malšina stresą. Pripažinkime, kad dažniausiai papuošalus išrinkti kitam žmogui yra pakankamai sudėtinga, tačiau Baltijos gintaras yra mūsų lietuvių auksas, kuris nepalieka abejingų. 

Dažnai žmonės įsivaizduoja, jog gintaras yra tiktai geltonas. Tačiau natūralus gintaras gali būti pačių įvairiausių spalvų, pavyzdžiui, konjako, žalias ar net juodas. 

Dovanos idėja nr. 3: juodo gintaro vėrinys su graviracija

Personalizuotos dovanos yra būtent tos dovanos, kurios labiausiai nustebina. Kuo toliau, tuo sunkiau surasti ką nors, kas iš tikrųjų būtų unikalu ir ko pats žmogus dar neturėtų. Būtent tas skirtas laikas papildomai galvojant, kaip galima būtų padaryti dovaną dar ypatingesnę ir suteikia jaukumo jausmą. 

Juodo gintaro vėrinys – neabejotinai papuošalas, kuris nustebins. Tam, kad papuošalas būtų dar unikalesnis, galite pasirinkti norimą graviraciją. Mylimiausios mūsų klientų graviracijos mamos dienos proga yra šios: 

  • Mamytė
  • Mama
  • Pati geriausia mama pasaulyje
  • Pati mylimiausia mama pasaulyje
  • Mama ❤️ dukra
  • Mama ❤️ dukra = geriausios draugės 
  • Mama ❤️ sūnus
  • Mama ❤️ šeima
  • Myliu tave, mama
  • Vardų inicialai

Dovanos idėja nr. 4: video sveikinimas

Tai ypač jautri dovana, kuriai svarbiausia bus Jūsų skirtas laikas. Ypač, jei gyvenate užsienyje, tai puikus būdas visai šeimai tapti komanda ir sukurti šiltą sveikinimą. Palinkėjimus mama galės pasižiūrėti kada panorėjusi, tad tai yra dovana, kuri džiugins daug ilgiau nei vieną dieną. O ir patiems po kokių penkerių metų bus tikrai įdomu pasižiūrėti. 

Dovanos idėja nr. 5:  mamos ir dukros papuošalas 

Vienodi kokybiški ir stilingi papuošalai, kuriuos abi dėvėtumėte kiekvieną dieną. Šiuo atveju kaklo papuošalas su graviracija būtų pati praktiškiausia dovana. Apyrankes ne visi mėgsta kiekvieną dieną nešioti, o mažas akcentas ant kaklo gali neabejotinai praskaidrinti dieną ir visuomet turėti Jus šalia. Kaklo papuošalą arba vėrinį taip pat galite papuošti graviracijomis, inicialais arba šiltais žodžiais.