Originalios Valentino dienos dovanos jai ir jam

apyrankes porai

Valentino diena tai tiesiog dar viena galimybė atšvęsti kartu susipažinimą ir pasidžiaugti vienas kitu. Geriausios dovanos antrai pusei yra tos, kurios pilnos malonių prisiminimų. Pirmas bučinys, pirma kelionė kartu, aplankytos vietos, filmai, muziejai ar rungtynės. Viskas, ką kartu mėgstate veikti ir ką gera prisiminti. 

Paslėpta dovana 

Pats dovanos įteikimo procesas taip pat gali būti be galo originalus. Nupirkite skirtingas smulkesnes dovanas ir suslėpkite juos namuose, mašinoje, gamtoje ar net prekybos centro daiktų saugojimo spintelėje. Kiekviena dovana su savimi turėtų lengvai įveikiamą užuomeną, kuri padėtų jūsų antrajai pusei rasti sekančią. Paskutinė dovana būtų pati pačiausia ir ją įteiktumėte jau tiesiai į rankas. Galėtumėt įtraukti net ir mėgstamos kavinės darbuotojus paprašydami, kad dovaną jums pasaugotų. 

Vienas smagiausių variantų supirkti mėgstamiausius saldumynus ar užkandžius ir visur juos suslapstyti. Čia kaip pagal posakį – kelias į širdį veda per skrandį. Variantų ir galimybių šiuo atveju yra be galo daug.

Graviruotos apyrankės poroms

Apyrankės su zodiako ženklais, metinėmis, pirmosiomis vardų raidėmis, begalybės ženklu, arba vieta, kurioje susipažinote. Viena iš mažiau tradicinių idėjų – papuošale įamžinti mylimo žmogaus hobį. Pavyzdžiui, jūsų inicialai ir krepšinio kamuolys, sostų karų drakonas ar hario poterio atributika. Nėra nieko mielesnio kaip gauti dovaną iš žmogaus, kuris puikiai jus pažįsta ir palaiko jūsų pasirinktuose hobiuose. 

Papuošalų graviracijų pasirinkimo skaičius nesibaigiantis. Jeigu žmogus nemėgsta papuošalų, galite išgraviruoti raktų pakabuką. Mūsų graviruojami dirbiniai ir aksesuarai iškart dailiai supakuojami į stilingą juodą dovanų dėžutę, tad Jums reikės tik ją įteikti. Dar galite papuošti miela žinute ar saldumynu artimam žmogui. 

Nuotraukų albumas

Ne šiaip paprastas albumas, bet su atvirukais iš jau aplankytų vietų, matytų filmų bilietais ir svarbiausia tų dienų komentarais. Dar galima pridėti mažus piešinius, kurie nebūtinai turi būti geri. Iš tikrųjų kuo prastesni, tuo bus juokingiau. Šiuo atveju svarbiausios pastangos ir tiesiog prisiminimai su tuo žmogumi. Tokios dovanos Valentino dienai leidžia keliauti laiku ir prisiminti brangiausias akimirkas praleistas kartu. 

Turbūt svarbiausia dalis yra ta, kad bet kuri dovana, kuri pareikalaus iš jūsų šiek tiek daugiau pastangų nei nueiti į parduotuvę, paimti daiktą ir sumokėti pinigus, neabejotinai nustebins ir pradžiugins antrąją pusę. Šiuo atveju svarbiausias dėmesys – o visa kita, tai detalės, kurias galime keisti.