Originalios dovanos idėjos Kalėdoms

Originalios dovanos idėjos Kalėdoms moterims, vyrams ir įmonėms 

Išrinkti unikalią dovaną tampa vis sudėtingiau. Tačiau tam tikra prasme smagu – gyvenam gerai. Nesijaudinkit, paruošėm išsamų straipsnį, kuris padės išrinkti originalią dovaną visiems šeimos nariams, net ir augintiniams. 

Artėjant šventiniam laikotarpiui, geriausios dovanos internetu ir su pristatymu. Paprasčiausia išsirinkti, o ir tiesiog akyse augančiose eilėse neteks laukti. Todėl dauguma idėjų bus orientuotos būtent į tai: kaip surasti iš tikrųjų įdomias dovanas nekeliant kojos iš namų. 

Dovanų idėjos moterims

Nežinau kaip jums, bet mums atrodo, jog moterims išrinkti dovanas lengviausia: mėgstami kvepalai, kosmetika, saldumynai, o jei pritrūksta minčių, tai kuponas į SPA. Ir vis dėlto, kiekvienais metais tampa jas nustebinti vis sudėtingiau. Tad tiems, kurie iš tikrųjų nori pradžiuginti savo brangias moteris ir padovanoti dovaną, kurios ji iš tikrųjų norės, rekomenduojame užsisakyti papuošalus su individualiu graviravimu. 

Metinių data, vaikų vardai, antrų pusių vardų inicialai – idėjų sąrašas ilgas. Papuošalų pasirinkimas taip pat. 

Dar viena gera idėja yra tiesiog užduoti sau klausimą: ko ji norėtų, bet nepirktų, nes būtų gaila leisti tam pinigus? Galbūt tai prabangus kremas, šiltas ir minkštas chalatas, o gal tiesiog ji labai myli gyvas gėles. 

Dovanų idėjos vyrams

Su dovanomis vyrams visuomet yra sudėtingiau. Vis dėlto, taisyklės nesikeičia. Visai nesvarbu kam renkama dovana, bet pačios geriausios yra tos dovanos, kurios yra gerai apgalvotos, joms skirta daug dėmesio ir laiko. 

Laikas, kuris yra praleidžiamas kartu daug brangesnis už materialias dovanas. Tad galbūt jūsų dovana ir galėtų būti – kelionė, kurią praleisite kartu, stalo žaidimas, bilietas į koncertą, dažasvydį, pasivažinėjimą sportiniu automobiliu ar tiesiog jauki vakarienė su draugais ir šeima. 

Verta atsiversti ir nuotraukų albumus. Jeigu vyras mėgsta humorą, atsiveria dar daugiau galimybių. Pavyzdžiui, galite užsisakyti piešinį, kuriame būtų nupiešti visi jo draugai šaržu. Jeigu jis mėgsta filmus, užsakykit marškinėlius su jo mėgstamais personažais. Taip pat, galite išgraviruoti apyrankes, įvairius daiktus su jūsų vardais. 

Dovanų idėjos augintiniams

Nereikia slėpti, jeigu turit namie augintinių, tai jie tikrai yra svarbi šeimos dalis. Žinoma, geriausia dovana turbūt būtų jų pats mėgstamiausias maistas. Tačiau nuo šiol galite juos palepinti ir gintariniais karoliais nuo blusų. Taip, išgirdote teisingai. Turbūt neverta ir sakyti, jog ši dovana bus ne tik šunims ir katėms, bet ir jums.

Kalėdinės dovanos įmonėms

Išrinkti dovanas įmonėms ar jų darbuotojams – sudėtinga užduotis. Tačiau viskas įmanoma. Viena geriausių dovanų darbuotojams tikriausiai būtų laisvadienis, jei tik yra galimybė. Taip pat, turbūt retas kuris skųstusi kelione į Italiją. Trumpa keturių dienų kelionė ne tik bus nuostabi dovana, bet ir suteiks progą sustiprėti kaip komandai. 

Itin didelėms įmonėms tokios dovanos turbūt būtų per didelė investicija. Tokiu atveju rekomenduojame sukurti dovaną su saldumynais ir raktų pakabukais su graviravimu. Kiekvienas pakabukas galėtų turėti vis skirtingą individualų užrašą su būtent tam žmogui skirta padėka. Įvertinimas – tikriausiai pati geriausia dovana kiekvienam.